• Freakpyromaniacs Copyrights

    -Nederlands De auteursrechten van teksten (exclusief door bezoekers geposte teksten op het forum) en beeld- en/of filmmateriaal (exclusief door derden ingezonden beeld- en/of filmmateriaal) op deze website liggen bij Freakpyromaniacs. Niets uit deze website mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt via internet, fotokopie of op welke andere wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Freakpyromaniacs.

    -English The copyright of all texts (excluding texts from visitors on the forums) and (motion) pictures (excluding those provided to Freakpyromaniacs by third parties) lies with Freakpyromaniacs. No part of this website may be reproduced transmitted or utilized in any form or by any means, internet, photocopying or otherwise without written permission of Freakpyromaniacs.

Breda: Battle of the Boulevard

Tony

Administrator
Medewerker
Op 23 december 2011 te 19.30 u. staat een show gepland in Breda, Achter de VUURWERKBOULEVARD (Weidehek).

Het gaat om 1000 kg consuvuurwerk. De 3 dealers aan het Weidehek (Cees vd Horst, Groenrijk,Bart Poppelaars) zullen ieder een eigen show schieten en daarin hun assortiment tonen. Geen standaardemos, maar drie shows van ca 8 a 10 minuten. Daarna een gezamenlijke finale.

Collecties:

GroenrijK: Lesli

Poppelaars: Proline, Skyline, en een deel Diamond en mogelijk ook Zena.

Cees vd Horst: Wolff, Bonfire, Royal, Rubro.

Dit beloofd een leuk spektakel te worden.

Gr, Bridge
 
Helaas heb ik een fout gemaakt in de oorspronkelijk thread waardoor alle berichten verdwenen zijn. Dus als jullie nog eens willen laten weten wat jullie van deze Battle vinden dan weten de mensen het ook weer waarom ze voor 100% de aandacht verdienen.


Zoals ik eerder al liet weten vinden wij dat we hier een prijs aan moeten hangen. Al is het maar omdat het een top idee is. Gisteren heb ik contact gehad met Cees van der Horst en ons idee uitgelegd. Cees vind dit helemaal top!

Dus de battle of the boulevard krijgt een echte FPM prijs voor beste battle show 2011!

We hebben er zin an!
 
Volgende show op mijn lijstje. Ik ben erg benieuwd of het een spektakel gaat worden. Hoop het wel!
 
gisteren de bestelling gedaan bij vd Horst. Het is echt heerlijk bestellen met liefst 43 % korting. waren gisteren met drie collegafreaks. Mooie showroom. biertje of koffie erbij. Uitzoeken maar. met drieen kwamen we makkelijk aan de 1140 euro uitgaaf die nodig is voor de 43 % . de bestelling was 2000, de rekening 1140. Kan het iedereen aanraden.
 
Ik denk dat dit echt een topper van een avond word. Ik heb al wat betrokken mensen van zowel Lesli als Wolff vuurwerk gesproken en die willen de battle echt winnen en hebben dan ook wat tijd besteed aan de show. Ik heb er mega veel zin in.
 
Weer of geen weer, ik ben aanwezig. Kan er lopend heen bij wijze van spreken dus dat wil ik absoluut niet missen. :lub:

Heb er heel veel zin in.

Heb ook ff een kaartje vd locatie gemaakt.
locatie.jpg
 
Laatst bewerkt:
De opzet is dus wat gewijzigd. Er worden kortere maar meerdere sessies geschoten, zo heb ik begrepen. Maar het gaat hier iig om 1000 kg. Das fiks.
 
de bedoeling is circa 15 m (totaal) per verkooppunt en om en nabij 300 kg (br gewicht). ik weet dat vd Horst vermoedelijk 3 shows doet van 5 m.
 
Ik denk dat dit echt een topper van een avond word. Ik heb al wat betrokken mensen van zowel Lesli als Wolff vuurwerk gesproken en die willen de battle echt winnen en hebben dan ook wat tijd besteed aan de show. Ik heb er mega veel zin in.

De "battle" gaat in principe tussen de verkooppunten.
 
Er worden kortere maar meerdere sessies geschoten
Dus als ik het goed begrijp krijgen we in 1 avond de toppers van diverse merken te zien in een showvorm.
Merk voor merk geschoten. Daar moet je als liefhebber bij zijn want dat is, buiten een gewone demo, nog nooit vertoont in nl voor zo ver ik weet.
Ik ben er ook bij.
 
Dus als ik het goed begrijp krijgen we in 1 avond de toppers van diverse merken te zien in een showvorm.
Merk voor merk geschoten. Daar moet je als liefhebber bij zijn want dat is, buiten een gewone demo, nog nooit vertoont in nl voor zo ver ik weet.
Ik ben er ook bij.

Het is een battle, maar of er in showvorm wordt geschoten hangt natuurlijk van het verkooppunt af. Wat ik weet is dat men een kiloafspraak heeft en een tijdsduur afspraak. Tis allemaal afwachten,maar een ding staat vast: Er gaan heel wat kilos weggeblazen worden. Mss wel meer dan 1000.......
 
Misschien niet geheel verwonderlijk voor jullie maar ik ga de Battle voor Lesly schieten.
We gaan ons best doen en een voorproefje hebben jullie al gehad bij Lesli zelf.
 
Back
Bovenaan