Re: Wat missen jullie nog ??
Zo ik ben er ook weer en ik ga maar even reageren want ik sta soms echt versteld van de dingen die mensen beweren en zeggen. En uiteraard zal ik ook proberen mee te denken met jullie over bepaalde ideeen.
Devestator_001 zei:
Ik vind sowiesow dat de search functie wel ff vernieuwd mag worden. Als ik iets zoek wat meerdere woorden bevat (bijvoorbeeld New Spring Wind), dan krijg ik alle topicks waar 1 van die woorden in staan, niet alleen de topicks waar ALLE woorden is staan.... Eerlijk gezegd ben ik te lui om ALLE pagina's dan door de spitten....
Een search functie verander je niet zomaar. Dit zit in het forum zelf gebouwd door de makers en ik denk dat de search functie uitgebreid genoeg is of jij gebruikt de advanced search niet!!!!
Mattenfreak zei:
Kijk, hier kan ik me in vinden. Punt 1, telkens over de search-functie, is soms wat vervelend om telkens te moeten lezen ja, maar aan de andere kant natuurlijk ook begrijpelijk. Beste is dan gewoon links te geven naar desbetreffende topics en slotje erop, alles geregeld. Ook een topic voor zulke vragen is wellicht makkelijk, moet ie wel als "belangrijk" worden gemaakt zodat ie bovenaan staat en anderen dus wel dat topic gelijk kunnen vinden.
Ik pak even die van jou MattenFreak maar het had net zo goed de eerste post kunnen zijn waarmee deze discussie begonnen is.
Je vindt het vervelend maar ook wel begrijpelijk om te lezen. Als je het begrijpt dan zou je het minder vervelend moeten vinden. Ik weet dat het forum goed gevuld is en dat mensen met vragen rond lopen. Dit is geen enkel probleem maar waarom niet even simpel en snel de search functie gebruiken. Ik snap daar het probleem niet zo van. Het gaat hier ook niet om zoals Poziloc al aangeeft de vragen waar je wat mee zou kunnen maar meer de vragen over KVK en dergelijke die zijn al zo vaak gesteld.
Effe een simpel voorbeeld. Fallas daar krijgen we heel veel vragen over zoals bijvoorbeeld wanneer vindt het plaats. Soms zakt daar echt me broek vanaf. We hebben in het forum heel veel informatie staan maar ook op de index is er een INFO PAGINA over dit festival gemaakt. Dat heeft ons veel tijd gekost en dan is het echt vervelend als je dat soort simpele vragen krijgt en dan wordt je terecht naar de search functie gewezen.
Mattenfreak zei:
Discussies over FPM, is iets wat ook best aangemaakt kan worden, maar aan de andere kant ook via de chatbox kan worden geregeld. Ik heb wel discussies gehad met crewmembers in de chat, helaas waren deze dan wel oneindig aangezien ik niet vind dat er duidelijk naar je geluisterd wordt en mijn inbreng niet wordt geaccepteerd, kreeg hier dan ook vernederende reacties op, persoonlijk. Dit ging welliswaar niet om de site o.i.d., maar apparatuur waar wij naar aan het kijken waren en wat FPM gebruikt.
Discussies mogen er echt wel gevoerd worden. Ik ben zelfs vaak op zoek naar een GOEDE discussie maar let wel op een GOEDE discussie. Helaas komt deze er bijna nooit. Je hebt inderdaad een discussie met mijn in de chat gehad maaaar dit was een goede discussie alleen hadden we beide een andere mening. IK kijk op niemand neer en als het kan zal ik je altijd proberen te helpen maar vaak zien jullie totaal verkeerd en hebben jullie het idee dat wij een aanval op je plaatsen zodra we iets zeggen.
Ik probeerde je in die discussie alleen advies te geven. We hebben al wat meer ervaring met bepaalde dingen zoals cameras en het filmen van vuurwerk. Als ik je dan een advies geeft om bijvoorbeeld 2 maanden door te sparen zodat je een top camera heb dan kijk ik ineens neer op de spullen die je hebt ????!!!!!!! Het is puur een advies meer niet.
Ik weet ook niet wat de laatste jaren is gebeurd. De mensen die ons wel kennen weten dat we net zo gewoon zijn als jullie en ieder ander. Maar ik heb het idee dat er bepaalde verhalen de rondt in gaan waardoor sommige mensen weten hoe wij in elkaar steken terwijl ze ONS nog nooit gezien of gesproken hebben.
En ik vraag me af welke inbreng van jou wordt er niet geacepteerd ????!!!!!!
Hammer Time zei:
ik word een beetje moe van de slijmers.
ik zie regelmatig post waarin mensen van de FPM crew een soort van de hemel ingeprezen worden. het komt niet tot nouwelijks voor dat je een discusie ziet met een crew lid.
ik vind dat als je ergens anders over denkt of iets er over kwijt wil dat je dat dan ook moet zeggen ookal is het een member met van 10 jaar met 2 post of is het een crew lid van FPM met 4000 posts. het is natuurlijk zo dat deze mensen vaak meer ervaring hebben. maar het is een forum en op een forum mag je je verhaal kwijt hoe jij over het geen denkt wat er in de thread behandelt word.
ik wil niemand persoonlijk aanspreken. ik wil het in het algemeen zeggen. niet als vervelende opmerking om jullie onder uit te halen ofzo. maar ik ben benieuwt op de reacties.
Het is weleens fijn om complimenten te krijgen want dan weet je ook weer waar je het allemaal voor doet. Ik wordt zelf een beetje moe van de mensen die het maar allemaal normaal vinden en niet meer weten hoe apart het is wat wij en enkele andere websites aan het doen zijn. Wij werken bijna full time met 8 a 10 man aan deze website en dan heb ik het echt over dagelijks 5 a 10 uur achter die pc waar je ook maar bent. Geloof me complimenten doen je dan goed al moet het niet te erg en overdreven worden.
Een discussie is er helaas bijna nooit niet eens tussen de gewone members terwijl ik zeker weet dat er genoeg te discussieren valt. Soms probeer ik wat discussies op gang te brengen door zelf maar bepaalde vragen te stellen die ik eigenlijk al weet maar ook dan komt er helaas bar weinig uit.
Het maakt inderdaad niet uit hoeveel posts je hebt want eerlijk gezegd kijk ik persoonlijk nooit naar het aantal posts die een persoon heeft gedaan. Dit is voor mijn totaal onbelangrijk en weegt voor mijn niet mee in een discussie. Er zijn hier mensen met 0 posts terwijl ze verschrikkelijk veel verstand van vuurwerk hebben. Vergis je eigen daar nooit in.
Thundah zei:
Ik mis een betere ordening in het forum. Laat me me nader verklaren. Bijvoorbeeld het aantal verschillende plaatsen waar filmpjes staan, Je hebt het echte Movies-gedeelte, je hebt "Foto's en Video's" in het subforum "Oud en nieuw 2004-2005-2006", EN je hebt "Film materiaal" in "Fotos , Videos en media Forum". Waarom maken we er geen overzichtelijk geheel van, en Jullie eigen filmmateriaal in het Movies gedeelte zoals het is, en 1 Foto en Video (Media dus) gedeelte?
Movies is het gedeelte waar wij zeg maar de Binnenlandse, Buitenlandse en de festivals films opzetten die door onze crew gefilmd is. Daar is posten voor een member buiten de crew niet toegestaan. Dit om kwaliteit te waarborgen van de filmpjes en dat het mooi overzichtelijk blijft.
Mensen hebben vaak films van oud en nieuw en willen die tonen. Dit gebeurd vaak in de eerste maand van het jaar. Deze films hou ik liever gescheiden van de rest want er zijn mensen die speciaal op zoek zijn naar oud en nieuw filmpjes om een indruk te krijgen van wat andere op deze dag hebben meegemaakt.
En dan heb je inderdaad het film en foto materiaal. In het film materiaal kan je alles kwijt zoals films van shows en andere vuurwerk wat er zo door het jaar heen gefilmd wordt. Deze 3 film forums voorkomt dat het 1 grote megelmoes wordt. Mensen weten waar ze voor oud en nieuw films moeten zijn en voor de show films. Willen ze films zien die door de FPM crew gefilmd zijn dan gaan ze naar het MOVIE gedeelte. Nu is het een stuk overzichtelijker naar mijn mening dan wanneer je alles in 1 gedeelte gooit.
Hetzelfde hebben we gehad met het buitenlands vuurwerk. Eerst was daar een algemeen forum voor maar omdat echt alles door elkaar stond hebben we mooie sub forums gemaakt waardoor het voor iedereen duidelijk is waar je moet zijn als je iets wilt weten over bijvoorbeeld vuurpijlen. Hetzelfde idee is er dus met de movies.
Het is een aardig lapje tekst geworden maar dat vind ik niet erg.,
Ik hoop dat jullie er iets aan hebben en heb je vragen dan zien wij ze graag gesteld worden.