Ik wil er niet aan denken dat het gaat regenen. Heb het ook nooit meegemaakt tijdens een jaarwisseling. Wat zou er gebeuren in een 'worst case scenario'? Zou je alsnog je vuurwerk afsteken? Of zou je wachten totdat het stopt met regenen? Als het regent, steek ik niks af. Ik wacht wel, desnoods tot in de ochtend of de volgende dag. Ik ga geen honderden euro's weggooien.
Positief zijn is het goeie woord, ook al regent het: er is altijd wel een momentje droog.
Of herinneren jullie nog dat jaar (volgens mij 10jaar geleden) toen het ijzelde haha.
amper een meter vandaan ging ie op z'n bek. good times. (laugh)
dat is 95/96 en 94/95. 95/96 ging ik ook op mijn bek en brak mijn heup been en bekken dat was nie lachen ook al vonden een hoop mensen op straat het erg grappig
Ai, geen beter vermaak dan leedvermaak zeggen ze dan.
Op zich kan het er grappig uitzien als iemand op zijn muil gaat, maar een klein valletje kan dus ook wel eens erg ongelukkig uitvallen (en dat ziet het publiek dan weer niet).