• Freakpyromaniacs Copyrights

    -Nederlands De auteursrechten van teksten (exclusief door bezoekers geposte teksten op het forum) en beeld- en/of filmmateriaal (exclusief door derden ingezonden beeld- en/of filmmateriaal) op deze website liggen bij Freakpyromaniacs. Niets uit deze website mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt via internet, fotokopie of op welke andere wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Freakpyromaniacs.

    -English The copyright of all texts (excluding texts from visitors on the forums) and (motion) pictures (excluding those provided to Freakpyromaniacs by third parties) lies with Freakpyromaniacs. No part of this website may be reproduced transmitted or utilized in any form or by any means, internet, photocopying or otherwise without written permission of Freakpyromaniacs.

Hazerswoude Dorp

Vinnie

FPM Kalender Beheer
Medewerker
26 augustus 2006 Vuurwerk te Hazerswoude Dorp

tyd : 21.00
waar : Heerenlaan
wie & wat : onbekend
 
<!-- Code generated by Map24.codegenerator --><iframe src="http://www.de.map24.com/source/link2map/v2.0.0/cnt_pick_code.php?linksection=linkfreeroute&lid=d5983f66&ol=nl-nl" width="200" height="275" scrolling="no" frameborder=0></iframe><!-- Code generated by Map24.codegenerator -->
 
Is er toevallig al bekend wie er gaat schieten en wat er geschoten gaat worden? Het is namelijk bij mij om de hoek en als het mooi spul is dat geschoten gaat worden, dan gaat ik er misschien even heen.

(alhoewel ik me afvraag of het om 9 uur al voldoende donker wordt, of zou het een mascleta worden :+ )
 
Is er toevallig al bekend wie er gaat schieten en wat er geschoten gaat worden? Het is namelijk bij mij om de hoek en als het mooi spul is dat geschoten gaat worden, dan gaat ik er misschien even heen.

(alhoewel ik me afvraag of het om 9 uur al voldoende donker wordt, of zou het een mascleta worden :+ )

Of er nou een groot caliber of niet wordt geschoten zou ik er toch naar toe gaan..en helemaal als het op de hoek is;)

Ik heb mij laten vertellen dat er consumenten vuurwerk geschoten wordt, en dat er in mindere maten shell's geschoten wordt. Maar je weet wat er tegenwoordig met cakes etc. gedaan kan worden;)..

Gr. Koen
 
lol, het is een minuut of 20 fietsen en ben pas rond half 9 klaar bij m'n werk. Dus als het echt groot spul wordt, dan had ik ervoor gaan racen om op tijd te komen. Ik zie wel of ik morgen op tijd de zaak uit ben om het vuurwerk te bekijken.

Bedankt voor je reactie iig!
 
Back
Bovenaan