Je kan kritiek beter zien als een luxe om uit te leren en mee te groeien, dan het jezelf moeilijk te maken door er tegenin te gaan, en al helemaal als bedrijf zijnde komt dit zeer onprofessioneel over.
Ik mag van harte hopen dat dit bedrijf niet verder gaat met het personaliseren van de kritiek die over hun en hun show geuit word, en meer tijd en energie gaat steken in de technieken die ze zouden moeten gebruiken en de opbouw van de show op zich.
Dit lijkt mij een betere aanpak dan wat er hier gebeurt.
succes met leren.
Ik heb ergens in een van mijn teksten zelfs geschreven dat: bij het uiten van kritiek op een forum, een bedrijf zou moeten (kunnen) zeggen tegen zijn personeel/medewerkers/vrijwilligers, mensen kijk daar eens naar, laten we er wat mee doen, of kijken wat we er mee kunnen doen.
Ook heb ik in vele andere topics geschreven dat ik hun het beste gun en ik heb hun aangeboden mee te denken, helpen, adviceren enz enz.
Er is ook geschreven dat de freak, ik zeg liever de grootste liefhebbers, net even meer ideeën hebben dan de gemiddelde schieter/beziger/vuurwerker.
Ik doel dan op passie, vormgeving en samenstellen van een show.
Een bedrijf zou juist gruwelijk dankbaar moeten zijn met al deze kritiek.
Maar blijkbaar denkt men zichzelf in een beter daglicht te zetten door een zondebok aan te wijzen die in hun ogen een laag IQ heeft en met een telraam te werk gaat.
Men denkt beter gebaat te zijn met persoonlijk aanvallen i.p.v. wat zovelen hier schrijven, ‘’er staat positiefs genoeg in’’.
Maar iedereen vind het zijne.
En blijkbaar zijn er nu eenmaal mensen die het belangrijker vinden om voor hun dochter op te komen (en dat is hun goed recht) i.p.v. ALLE met de nadruk op ALLE berichten eens onder de loep te nemen en te zeggen... hier kunnen we wat mee of dit is te hoog gegrepen.
Vervolgens is er legio geschreven na de reactie van Bombers en horen wij niemand meer van hun kant.
Dat is toch raar?
Wel iemand een uitbrander geven en vervolgens niet meer mee discussiëren en lekker achter een gekozen naampje mee lezen wat er geschreven wordt.
Wees open en eerlijk, daar is een forum voor en discussieer mee.
Als men daar liever niet aan mee wil doen prima, had dan het eerste bericht ook weg gelaten.
Maar ik krijg hier wel een hele gore nasmaak van in mijn mond.
Als je A zegt, moet je ook B zeggen, en daarom geef ik nu deze reactie terwijl ik hiervoor schreef:
Spreken is zilver, zwijgen is goud.
Nou… dan ga ik liever nog voor brons !
Stef
ps. Les is more... dat gaat alleen niet meer zo op hier.
En dan met een knipoog naar de hoeveelheid vuurwerk.