• Freakpyromaniacs Copyrights

    -Nederlands De auteursrechten van teksten (exclusief door bezoekers geposte teksten op het forum) en beeld- en/of filmmateriaal (exclusief door derden ingezonden beeld- en/of filmmateriaal) op deze website liggen bij Freakpyromaniacs. Niets uit deze website mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt via internet, fotokopie of op welke andere wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Freakpyromaniacs.

    -English The copyright of all texts (excluding texts from visitors on the forums) and (motion) pictures (excluding those provided to Freakpyromaniacs by third parties) lies with Freakpyromaniacs. No part of this website may be reproduced transmitted or utilized in any form or by any means, internet, photocopying or otherwise without written permission of Freakpyromaniacs.

Zoetermeer 5 mei 2006

Vinnie

FPM Kalender Beheer
Medewerker
5 mei Het traditionele Bevrijdingsfeest met optredens van ondermeer Guus Meeuwis en afsluitend een spectaculair vuurwerkshow.

tyd : 22.00 uur
waar : Dobbeplas

KLIK HIER voor ons kalender bericht

Zoetermeer_Dobbe.jpg
 
Laatst bewerkt:
Gisteren was ik hier in de buurt, dus ben ik maar even gegaan. Het was een kleine show met consumentenvuurwerk. Veel bekende spullen gezien ( golden walls, ferro 555, mantronix ), maar verder niet veel bijzonders. Was wel leuk getimed, en aan het eind een paar harde dreunen op de grond. Maar was wel een beetje teleurgesteld:'( . Ik verwachtte wat groters. Maar het was wel een leuk getimede show en goed in elkaar gezet:-P
 
Als ik je verhaal zo lees vermoed ik dat het katan is geweest,
Die gebruikt heel vaak een traca in zijn show.
 
volgens mij was het geen traca. Want het waren 5 a 6 harde dreunen op de grond. Maar je kan gelijk hebben. Ik weet niet welk bedrijf er heeft geschoten. Was er een half uur voor de show begon, dus kon ik niet even bij de pyrotechnici langs, om te kijken wie er ging schieten.
 
Wij waren het niet in Zoetermeer,volgens mij was het xena
 
het leken op groundsalutes. 3 knallen in het begin, 3 aan het eind op de grond. mooi showtje, alleen bijna alleen maar legale potten volgens mij..
 
Back
Bovenaan