Winkels Normandië

blingbling

Registered User
Beste mensen,
Ik ga binnenkort voor 10 dagen op vakantie naar Normandië.
Maar als vuurwerkliefhebber, wil ik nog altijd zo'n festivalball setje hebben. Zover ik weet waren deze gewoon te koop in Frankrijk?
Weet iemand wat adressen in Normandië (regio Calvados) waar ik van deze setjes kan krijgen? (evt nog wat extra leuks :p)

Ik kan wel googlen, maar mijn Franse googlecapaciteiten zijn niet echt je van het :p evenals het lezen van de zoekresultaten.

Bvd
 

Sweet Laker

Registered User
In Saint Mere Eglise zit tegenover de kerk aan de kant van het monument een zaakje met allerhande toeristen spul. In dat winkeltje hadden ze ook wat vuurwerk. In 2007 was ik hier tijdens de herdenking van Normandie (begin juni) en toen hadden ze daar nog vuurwerk, hoe dat nu is weet ik niet.

(Het monument is wit, met een zwart rond gezicht erop (heb nu geen tijd maar PB me ff, dan zoek ik de foto op en host ik hem even)
 
Bovenaan