• Freakpyromaniacs Copyrights

    -Nederlands De auteursrechten van teksten (exclusief door bezoekers geposte teksten op het forum) en beeld- en/of filmmateriaal (exclusief door derden ingezonden beeld- en/of filmmateriaal) op deze website liggen bij Freakpyromaniacs. Niets uit deze website mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt via internet, fotokopie of op welke andere wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Freakpyromaniacs.

    -English The copyright of all texts (excluding texts from visitors on the forums) and (motion) pictures (excluding those provided to Freakpyromaniacs by third parties) lies with Freakpyromaniacs. No part of this website may be reproduced transmitted or utilized in any form or by any means, internet, photocopying or otherwise without written permission of Freakpyromaniacs.

Wijk bij Duurstede 22-07-10

KoenL

Registered User
Waar: Wijk bij Duurstede
Wat: Consumenten vuurwerk
Wie: Waarschijnlijk Katan
Tijd: 22.30u

Locatie: Bij de kermis, kan niet missen als het goed is.
 
Excuus, het bleek niet Katan maar Wagenvoort te zijn. Het was even zoeken, maar een aardige bewoner van Wijk bij Duurstede kon ons vertellen waar het was. Niet de meest voor de hand liggende plek, maar goed, een mooie locatie was het wel.

Op voorhand zag het er al keurig uit, alles stond netjes op een rijtje opgesteld. Het merendeel kwam van Marijn vuurwerk en ik zag wat van Profi Vuurwerk staan als ik mij niet vergis. Ook stonden er 4 Vette Marja's klaar, die ik dus eindelijk live kon gaan meemaken.

Het was een leuke show. Leuke en mooie producten. Een minpuntje was de hoeveelheid crackling. Er zat een leuke afsluiting achteraan, geen idee welke het was maar ik heb het vermoeden dat het de Silver Salute was (de knal in ieder geval vergelijkbaar).

Foto's volgen, die krijg ik niet geupload momenteel.
 
Back
Bovenaan