symfonisch vuurwerk lelystad

Status
Niet open voor verdere reacties.

recemonster

Registered User
symfonisch vuurwerk lelystad
Wanneer: 25 juni 2011
Plaats: Lelystad bataviastad
Provincie: Flevoland
Wie: Wagenvoort Pyrotechniek
Kaliber: ?
Locatie: Het vuurwerk word afgestoken vanaf twee pontons op het water van het Oostvaardersdiep nabij de Bataviahaven zowel de Bataviahaven als de Oostvaardersdijk vormen een naertuurlijke tribune voor de vele duizenden kijks die er worden verwacht.
Tijd: aanvang 23.00 uur
Waarom: Bataviahavendag
Extra Info:

Het Symfonisch Vuurwerk is terug op de Lelystadse evenementenagenda. Vorig jaar kon het spektakel geen doorgang vinden vanwege het ontbreken van voldoende sponsoren. Dit jaar is door samenwerking met de Noordersluis Bouwgroep en de ABN AMRO Almere-Lelystad weer een groots vuurwerk mogelijk. Het Symfonisch Vuurwerk – de 24e editie – zal ditmaal voor het eerst worden afgestoken vanaf twee pontons op het water van het Oostvaardersdiep nabij de Bataviahaven. Het vuurwerk op zaterdag 25 juni (aanvang 23.00 uur) is het slot van de eerste dag van de Batavia Havendagen.

De muziekkeus is gevallen op de befaamde Britse rockformatie ‘Queen’. Het is dit jaar 40 jaar geleden dat de groep werd opgericht en het is tien jaar geleden dat leadzanger Freddy Mercury overleed. Gedenkmomenten om een ode te brengen aan de groep en haar muziek die zo velen tot enthousiasme brachten. In de show zitten nummers verwerkt als ‘Inuendo’, ‘The show must go on’ en ‘We are the champions’. Wagenvoort Pyrotechniek uit het Gelderse Wapenveld heeft een kleurrijk arrangement samengesteld dat voor een feeëriek schouwspel zorgt en dat traditie getrouw wordt geopend met de herkenningsmelodie ‘Imagine’ van John Lennon.

De organisatie van de vuurwerkshow is in handen van Evenementen Coördinatie Lelystad en zij werkt samen met de directie van de Bataviahaven, het bestuur van de Batavia Havendagen, Batavia Promotie en Rijkswaterstaat Directie IJsselmeergebied.
Voor het publiek is het een locatie met ruim uitzicht op de show. Zowel de Bataviahaven als de Oostvaardersdijk vormen een natuurlijke tribune voor de vele duizenden kijkers die er worden verwacht. Parkeren kan gratis op de grote parkeerterreinen nabij Batavia Stad.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Bovenaan