star collection

Ik heb vandaag ook weer wat Star collection gekocht idd mooie potten.
Mocht je in in de buurt van Beverwijk wonen ga daar ff kijken.

heb zelf de:

Suitcase 90,-
colour palm 20,-
Fantasy 20,-
Samurai 20,-
5 Pijlen 40 gram 20,-

Mooie prijzen.
 
Ik heb vandaag ook weer wat Star collection gekocht idd mooie potten.
Mocht je in in de buurt van Beverwijk wonen ga daar ff kijken.

heb zelf de:

Suitcase 90,-
colour palm 20,-
Fantasy 20,-
Samurai 20,-
5 Pijlen 40 gram 20,-

Mooie prijzen.
idd is zeer mooi vuurwerk (en niet duur)
en wat is die suitcase ??(tong) (bigg)
 
sweet coconut is ook heel goed..maar dan wel voor de mensen die niet naar de prijs/kwaliteit verhouding kijken.
hij is eigenlijk maar 6 euro waard, maar iedereen praat er zeer lovend over omdat het simpelweg qua effect de beste single-shot is in nederland. en wat voor een single-shot. ik heb hem vorig jaar ook gehaad en het effect kwam van huis tot huis (ons huis en overburen). Daar komt bij dat hij zo immens groot is.
ik snap dat je wel een beetje gek wordt van al die mensen wat de SC in de hemel prijzen, maar hij is gewoon goed =)
 
Wij hebben in onze buurt een dealer die Star/LIDU voor het eerst gaat verkopen.
Mijn oog in de folder viel gelijk op het Star Flowerbed 2007
4 potten voor 65 euro.
Wie kent deze. Is dit waar voor je geld?
(roll) (roll)
 
aan de naam te zien, is het iets nieuws...
(of iets ouds in een nieuw jasje)

Mij komt het niet bekend voor
 
Deze potten hebben ze al jaren. Zijn 13 schots potten, ik heb zelf de dummies van 2005 gekocht vandeweek. En zo loopt het al een aantal jaar. Heb zelf ooit een keer de 0 gehad en vond er mooie boeketten in zitten.

Hoe ze tegenwoordig zijn, geen idee, zal niet veel veranderd zijn denk ik.
 
Weet iemand wat van de suitcase? is dit een geweldig mooi pakket? bij ons kost ie 125 euro? misschien ergens anders goedkoper te halen ( in de buur van Volendam )?

Bedankt alvast!

Alex
 
Ik heb ook een pakket van Star Collection maar ik kan hem vreemd genoeg nergens terug vinden. Hij kost 65 euro en het zijn alleen potten.
 
Back
Bovenaan