Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Gewonde bij overval Jaco Vuurwerk Ede
EDE - Zaterdagavond rond 23.30 uur is een overval gepleegd op Jaco Vuurwerk in Ede. Er is in ieder geval één gewonde gevallen en er zijn twee ambulances ter plaatse. Het is onduidelijk wie gewond is en hoe ernstig de verwondingen zijn.
Het is onduidelijk wie gewond is en hoe ernstig de verwondingen zijn. De vuurwerkhandel was zaterdag geopend tot 21.00 uur en is gevestigd aan de Bospoort.
Het is niet bekend of de dader(s) iets buit hebben gemaakt. Via Twitter verzoekt de politie getuigen contact op te nemen met 0900-8844.
:surprised: Ik hoop zowel voor de winkel als de consument dat het snel word opgelost en de consumenten die 31dec hun vuurwerk halen dat gewoon kunnen doen. Damn maakt mij niks uit wat voor een winkel het was, het is gewoon klote!
Herkend u een van deze mannen .....HE , zijn er mensen die geboren worden met een bivakmuts en een capuchon op ??!
Nee , van mij mogen ze het zelfde doen als met jonge zeehondjes met dit soort uitschot ........BAH
Zaterdagavond 29 december 2012 rond 23.20 uur, worden de eigenaar en medewerkers van een vuurwerkverkooppunt overvallen door twee mannen met een honkbalknuppel en een vuurwapen. Ze willen de sleutel van de kluis met daarin de dagopbrengst. Als dat niet lukt vertrekken de twee weer.
Dader 1
Hij is een getinte man, misschien nog maar een tiener, tussen de 15 en 25 jaar oud, zo’n 1.75 a 1.80 lang en hij had een slank tot normaal postuur. Verder was hij die zaterdag 29 december geheel in het zwart gekleed, waar bij vooral zijn glimmende zwarte schoenen opvielen. Verder dachten de slachtoffers dat de man met een Marokkaans accent sprak. Hij had een vuurwapen bij zich.
Dader 2
Van zijn mededader is alleen bekend dat die ook geheel donker gekleed was en een aluminium kleurige honkbalknuppel bij zich had.
Voorverkenning
Precies een dag eerder hing een man rond in de omgeving van het vuurwerkverkooppunt. Deze man met bodywarmer en zwarte pet loopt richting de schutting aan de achterkant van het pand, waar de volgende avond de overvallers overheen zullen komen. Hij kijkt wat rond en vertrekt weer. De politie wil heel graag weten wie dit is en wat hij daar deed, al was het maar om uit te sluiten dat deze man iets te maken heeft met de overval.
Sporttassen
Beide mannen hadden tijdens de overval grote sporttassen bij zich.
Schutting
Ze zijn die avond het terrein op gekomen door rond 23.15 uur over de schutting te klimmen tussen het bedrijventerrein en een woning aan de Stompekamperweg. De politie wil graag weten of iemand het duo heeft gezien, die avond van zaterdag 29 december in de buurt van dat huis aan de Stompe-kamerweg.
Gang 1
En ook op hun vlucht kunnen de daders gezien zijn. Rond 23.25 uur renden de twee het terrein af in de richting van de Bospoort. Voordat ze bij de straat komen gingen ze linksaf.
Gang 2
Kort daarna gingen ze weer rechtsaf een gangetje in richting de Bospoort.
Telefoons
In dat gangetje hebben ze de telefoons van hun slachtoffers achter gelaten. Waar ze daarna heen zijn gegaan, is niet duidelijk, maar wil de politie natuurlijk wel erg graag weten.
EDE - De politie heeft naar aanleiding van een uitzending van het televisprogramma Opsporing Verzocht dinsdagavond geen bruikbare tips binnengekregen over een overval op Jaco Vuurwerk in Ede op 29 december 2012. Twee gewapende mannen kwamen die avond even na elf uur de winkel binnen.
Bekijk ook...
Medewerkers gewond bij overval Ede Met grof geweld vloerden ze twee medewerkers en de eigenaar. Die laatste werd meerdere keren met een stok geslagen. Enkele andere medewerkers werden onder schot gehouden. De twee overvallers waren uit op de kluis, maar omdat het te lang duurde voor ze die open kregen, verdwenen ze uiteindelijk zonder buit. Alleen de telefoons van de medewerkers namen ze mee. Op televisie waren gisteren onder meer beelden van een beveiligingscamera te zien.
Volgens een politiewoordvoerder is er na de uitzending wel met de politie gebeld, maar bleek al snel dat de verschillende tips niet bruikbaar zijn. De politie hoopt dat na de herhaling van het programma of het vertonen van de beelden via internet er alsnog bruikbare tips binnenkomen.