[OR] Nieuwe 100.000 Rol - Celebration Crackers

Hopsakee en voilaaaa!!! De RT809!
De vernieuwde 100.000 klapper die word geimporteerd door Original Fireworks. Choeêt staat bekend om goede afwerking en dito knal en tempo.(filmpje volgt spoedig)
Deze mat heeft een voordeel dat je hem niet hoeft af te rollen,maar gewoon doos openen en je wandeld met het begin van de rol weg en hij ontvouwd zich.Simple as that!

523602_549094988450067_77429014_n.jpg
 

Gepubliceerd op 8 nov 2012 door Originalfireworkscom

Celebration Cracker (3)

De echte 100.000 schots

Prijs bedraagt € 80,00
 
Laatst bewerkt:
De nieuwe blijkt ook gewoon goed te knallen.

Maar met oud en nieuw 2011 2012 vond ik hem te snel gaan, knalde wel lekker hoor.
Dus nog gewoon de rol versie met touwtjes eraan om ze te knopen:

 
Ik had de nieuwe opgevouwde rol en vond hem inderdaad ook erg snel. Ondanks dat wel erg van genoten maar met een 100k hoop je gewoon er even van te kunnen genieten.
 
Hij is terug!!!
DE Schwarzenegger onder de rollen!!
De RT809-Celebration Cracker 1/2 is vanaf nu opnieuw verkrijgbaar bij Zena Vuurwerk!!

rt809.jpg
 
de 100k is gister getest door mr tabako hij heeft een mooi constant tempo en goede harde knal.
de mat is 11meter lang en duurt ongeveer 45seconden
 
Voor jou als ervaren knoper moet dat toch geen probleem zijn?:smiling:
Voorheen kon je ze klikken met een plastic klik sysyteem maar weet niet of dit nu nog zo is . Knoopje leggen met een touwtje moet geen probleem zijn .
 
Laatst bewerkt:
Het is maar wat je prima noemt....
De knallen waren prima jaar maar daar was ook alles mee gezegd. Ik heb 2 rollen meegemaakt en deze vielen compleet uit elkaar, niet alleen losse knallers maar de strengen lieten helemaal los. Als je hier toch de volle mep voor hebt betaald voel je jezelf toch flink belazerd.
 
Ach die 3 knoop is een waardeloos ding en de eindknal is helemaal een lachertje!
Heb er bij 2 gezien dat de eindknal niks deed. Beter is voor de Hindoe 4000 te gaan.
 
Back
Bovenaan