Niet helemaal klaar maar wel zo goed als. Ik wil sowiso nog de CC 2 en een paar raw whistlers van zena veder probeer ik zo min mogelijk te bestellen mischien nog een paar mooie nieuwe producten.
Met de Concerto Rosso ben ik wel van plan om een project te maken maar wat weet ik nog niet precies, of ik een showtje maak en ze voor de finale de lucht in schiet of dat ik een fluit project maak. Maja ik heb nog 11 maanden de tijd om er over na te denken.
Ik ga dit jaar ook voor het eerst filmen ik zou leuke projectjes verzinnen en hoop dat ik er wat leuks van kan maken. Ik ben al een tijd lid lees al lang mee op dit forum maar ga vanaf dit jaar wat actiever worden dat ben ik al wel een tijd bij de buren.
Tips zijn altijd welkom!