Beste liefhebbers,
Zena Vuurwerk en het Vuurwerkmuseum hebben weer eens overleg gehad, na zoveel jaar geen Trophy begon het toch weer een beetje te kriebelen. Dat dit jaar ook nog eens 'speciaal' is voor onze geliefde vuurwerk/oudjaar traditie speelt natuurlijk ook mee.
Waar hebben we het over?
Een tentoonstelling van consumenten vuurwerk dummy's vanaf de jaren 50 tot en met de jaren 90 ongeveer. Een reünie achtig gebeuren -meet & greet- omdat veel (oud) Zena medewerkers nooit de kans hadden om het museum te bezoeken tijdens de Trophy's (die waren gillend druk natuurlijk). Na overleg besloten om het openbaar te doen voor alle geïnteresseerden/liefhebbers en zo een plek en moment te bieden voor een meeting. Pieter Loots komt (nog onder voorbehoud) met een leuke aanbieding.
Wanneer?
Zaterdag 4 juli van 10:00 tot 17:00, de winkel is geopend.
Waar?
Zena store De Bunker, Klokkenstraat 6a, Baarle Hertog.
Wat niet/wel?
Er is geen catering aanwezig bij Zena, neem dus zelf drinken mee, zeker als het warm is. In Baarle centrum is genoeg horeca. Klinkt logisch maar toch: steek geen vuurwerk af in de buurt, hou je aan de parkeer regels, maak geen rommel in de buurt. Iedere liefhebber weet dat de vuurwerkwinkels onder een loep liggen (o.a. overlast in de buurt); geef de anti's dus geen reden om weer te klagen.
Dat was het, tot zaterdag de 4e juli!
Zena Vuurwerk, Vuurwerkmuseum.