• Freakpyromaniacs Copyrights

    -Nederlands De auteursrechten van teksten (exclusief door bezoekers geposte teksten op het forum) en beeld- en/of filmmateriaal (exclusief door derden ingezonden beeld- en/of filmmateriaal) op deze website liggen bij Freakpyromaniacs. Niets uit deze website mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt via internet, fotokopie of op welke andere wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Freakpyromaniacs.

    -English The copyright of all texts (excluding texts from visitors on the forums) and (motion) pictures (excluding those provided to Freakpyromaniacs by third parties) lies with Freakpyromaniacs. No part of this website may be reproduced transmitted or utilized in any form or by any means, internet, photocopying or otherwise without written permission of Freakpyromaniacs.

Knokke-Heist 2014

Vaccaluzo vond ik wel oke maar geen winnende show.

Ook vond ik het jammer dat er niet een aantal echt mooi meerslagen tussen zaten, een goede show met een 10 tal van die hele mooie italiaanse meerslagen bommen + wat goede dreunende salutes maken een winnende show.
 
Ik denk dat de meeste mensen een ander beeld, en andere verwachtingen hadden van de show van Vaccalluzzo.
Na de show vertelde Salvatore me dat het voor hun erg moeilijk zou worden deze competitie te winnen.
Vergeet niet dat hun erg hoge transportkosten hadden, wat nog eens van hun budget afging. Je kan deze show ook niet vergelijken met de shows die we zien als ze 'thuis' zijn.
Voor Surex was het niet al te moeilijk hier overheen te gaan, met een zinderende finale.
Vaccalluzzo is binnen het budget gebleven, en heeft alles eruit geperst. Gezien die factoren hebben ze alsnog een erg goede show weten neer te zetten.
Verder denk ik ook dat een "10 tal hele mooie Italiaanse meerslagenbommen" niet te realiseren zijn in pyromusicals, en ook geen winnende show hoeven op te leveren. Zowel showtechnisch als budgettair.
 
Het gaat mij niet lukken om maandag te gaan naar Flash Barrandov, moet de dag erna gewoon werken dus het wordt Padre Pio.
Hopen op flink wat italiaanse producten. Paar flink doelpalen zou leuk zijn maar die heb ik nog nooit in knokke gezien, hoor je mij verder niet over klagen. Dit is al 1000 keer beter dan die rotzooi in scheveningen.
 
Een filmpje van een show uit 2013 van het (voor mij) onbekende Hamex uit Slovenië

[video=vimeo;70994441]http://vimeo.com/70994441[/video]
 
Ik denk dat de meeste mensen een ander beeld, en andere verwachtingen hadden van de show van Vaccalluzzo.
Na de show vertelde Salvatore me dat het voor hun erg moeilijk zou worden deze competitie te winnen.
Vergeet niet dat hun erg hoge transportkosten hadden, wat nog eens van hun budget afging. Je kan deze show ook niet vergelijken met de shows die we zien als ze 'thuis' zijn.
Voor Surex was het niet al te moeilijk hier overheen te gaan, met een zinderende finale.
Vaccalluzzo is binnen het budget gebleven, en heeft alles eruit geperst. Gezien die factoren hebben ze alsnog een erg goede show weten neer te zetten.
Verder denk ik ook dat een "10 tal hele mooie Italiaanse meerslagenbommen" niet te realiseren zijn in pyromusicals, en ook geen winnende show hoeven op te leveren. Zowel showtechnisch als budgettair.

Crowdfunding, prachtig idee voor vuurwerkshow.

Kunnen we mooie bommen aanschaffen voor in shows :lub:
 
Iemand interesse mee te rijden zaterdag 23 augustus naar Knokke Heist? Show op muziek van Padre Pio Route vanaf Amersfoort. Stuur maar een Pm.
 
Danny Despiegelaere ook dit jaar Juryvoorzitter van het Internationaal Vuurwerkfestival

Het Internationaal Vuurwerkfestival vindt ook dit jaar plaats op 19, 21, 23, 25 en 27 augustus 2014 aan de Wandelaar in Duinbergen. Bent u klaar voor vijf dagen vuurwerkspektakel gesynchroniseerd op muziek? De wereldbefaamde wedstrijd start vandaag om 22u op het strand in Duinbergen. Juryvoorzitter is ook dit jaar gemeenteraadslid Danny Despiegelaere, die na al die jaren kan buigen over heel wat vuurwerk expertise. Het is goed om hem terug actief bezig te zien. De oud-schepen kreeg in april van dit jaar een hartinfarct tijdens de opening van het nieuw bedrijvengebouw op ‘t Walletje. Hij is toen een tijdlang in coma gehouden na een zware hartoperatie, maar zijn toestand snel stabiel en hij kon de afgelopen maanden flink revalideren. Frank Vanleenhove, uitbater van surfclub Surfers Paradise, kon Danny Despiegelaere toen gelukkig reanimeren te de hulpdiensten er waren. Hij is er weer helemaal klaar voor om vanavond de punten te noteren.

Wil u ook zorgeloos genieten van het internationaal vuurwerkfestival? Volg dan alle updates over de verkeers- en veiligheidsmaatregelen via de website, twitter- of facebookpagina van de lokale politie. Hieronder vindt u de belangrijkste maatregelen.

Verkeers- en veiligheidsmaatregelen
Om het evenement vlot te laten verlopen, nemen de organisatie en hulpdiensten extra verkeers- en veiligheidsmaatregelen.

Er is een verkeersluwe zone van 20 tot 23 uur tussen de Paul Van Der Meerschenlaan, Elizabetlaan, Anemonenlaan en Zeedijk-Duinbergen. Deze zone is enkel toegankelijk voor bewoners- en bestemmingsverkeer.

Er geldt een parkeerverbod van 20 tot 23 uur op de Wandelaar en de Zeedijk-Duinbergen tussen de Lentelaan en Majoor Quaillestraat. Van 19 tot 23 uur is er ook een strook parkeervrij op het Maes en Boereboomplein (aan de kant van de de Vrièrestraat).

Parkeren?
Wil u de parkeer- en verkeersdrukte van het vuurwerkfestival vermijden? Maak optimaal gebruik van het openbaar vervoer, kom met de fiets of te voet. Vervoersmaatschappij De Lijn zet extra kusttrams in tussen 20 en 23u.

Komt u toch met uw wagen? Er zijn 4 GRATIS ingerichte parkeerzones voorzien:
•P1 = weide Knokkestraat-Haagwinde;
•P2 = weide Knokkestraat-Asterstraat;
•P3 = weide Krommedijk (achter spoorwegberm);
•P4 = site Duinbergenlaan (tussen Knokkestraat en station Duinbergen).
Om de veiligheid van de vele toeschouwers te garanderen, is er rond de vuurwerksite op het strand een veiligheidsperimeter voorzien. De omvang van deze zone hangt af van de weersomstandigheden. Gelieve de veiligheidsperimeter steeds te respecteren.

De strandhulppost in Duinbergen (t.h.v. de Lentelaan) is open van 21 uur tot het einde van het vuurwerkspektakel.

Programma
Aan de vuurwerkwedstrijd nemen 4 landen deel:

•dinsdag 19 augustus – Hamex Pirotehnika – Slovenië
•donderdag 21 augustus – Jubilee Fireworks – Engeland
•zaterdag 23 augustus – Pirotechnica Padre Pio – Italië
•maandag 25 augustus – Flash Barrandov – Tsjechië

Woensdag 27 augustus is de prijsuitreiking voorzien. De Belgische deelnemer van 2013 sluit het vuurwerkfestival af.

http://kmoinfo.typepad.com/kneistik...-van-het-internationaal-vuurwerkfestival.html
 
Wat een heerlijke show. Tot 2.48 wat een gave muziek keuze. Zou heel graag eens een goeie pyromusical mee willen maken.

Een filmpje van een show uit 2013 van het (voor mij) onbekende Hamex uit Slovenië

[video=vimeo;70994441]http://vimeo.com/70994441[/video]
 
Zo dat was me de opener wel voor het festival! Zelden zoveel mooi materiaal bij een show in Knokke gezien.

Wilde eerst alleen de finale filmen, maar is toch wat langer geworden nadat ik na 5 minuten alleen maar mooi spul de lucht in zag gaan:happy:

 
Laatst bewerkt:

Leuke show gezien!
Was toch nog een best groepje liefhebbers aanwezig :-)
Donderdag, zaterdag en maandag weer, en wie weet woensdag ook nog.
 
Sterke show van Hamex, kwaliteits materiaal meegenomen en op fijne klassieke muziek weg geknald.
Farfalle thema vind ik wat te overdone aan slap materiaal.
Finale nummer is erg verrassend maar krachtig gebruikt.
 
Een leuke show gezien van Jubilee met soms toch wel verassende dingen. Zo schoten ze een stuk op dubstep muziek (voor zover je dit muziek kunt noemen natuurlijk). Er werd aanzienlijk meer verschoten dan door Hamex , dit zag je dan bijvoorbeeld ook terug in een heerlijke finale op het nummer Birth of A hero van Two Steps From Hell.
 
Ook weer een leuke show gezien. Vond het begin vooral erg leuke muziek keuze. Sloten af met een mooie bonte finale!

Hier de laatste 'finale' nummers van de show.

 
Back
Bovenaan