Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Was dat connector systeem niet bij de Super 4 van Broekhoff? Volgens mij heb ik die toen ook gehad.
Is toch een prima systeem?! Er hoeft dan niet geknutseld te worden. Eigenlijk kan er weinig fout gaan. Maar ja, dan zit je natuurlijk weer aan een hele andere kruitinhoud. Dan is die 500 gram regel natuurlijk ook weer onzin. Dat zal het probleem wel zijn om het tegen te houden denk ik.
Een top idee wat mij betreft!!Het zou mooi zijn als er een pyro-cursus met certificaat zou zijn en/of men is lid van een vereniging (zoals bijvoorbeeld PGI)
Mocht oom agent dan controleren dan heb je een certificaat die je kan tonen dat je bevoegd bent om lont te gebruiken om vuurwerk aan elkaar te knopen. Even als het kunnen kopen van lonten op vertoon van certificaat (of certificaat nummer website)
Ik heb het hier dus niet over dezelfde rechten als een professioneel schieter maar een tussenstap. net als het hebben van EHBO en maar niet de bevoegdheid van een arts hebben.
Een top idee wat mij betreft!!
Geen moeilijke dure cursus tot prof schieter, maar wel net dat ene beetje extra.
Helaas is dat in bureaucratisch Nederland nauwelijks mogelijk.
Niet te handhaven, daarom niet reëel ben ik bang.
is sinds dit jaar (CE) wel toegestaan maar wordt slechts met mate toegepast...; ze zíjn er wel...Is het gebruik van 2 lonten aan cake niet toegestaan of wordt het gewoon niet toegepast??
Ik zou niet weten waarom die gelegaliseerd moet worden, is er ooit iemand aangehouden omdat ie een paar blokkies met mekaar verbond?
Dit is iets waar in geen gevaar in kan zien, snap niet waarom dit nog niet legaal is.