Herrie Show - Oud en Nieuw 2013 - 2014

Tja, ik weet vanaf mijn 10e ofzo al niet beter.... Ik zit persoonlijk nog te wachten op een vuurwerkbril, die over een gewone bril heen past. Nu komt het er vaak op neer dat ik alleen mn gewone bril op heb (nadat ik van ergernis de vuurwerkbril die dan klote past van mn kop af gegooid heb)
 
En terecht, als je ogen wat slechter zijn is het fijn dat er brillen zijn! Ben zelf niet brildragend (behalve met oud en nieuw) maar mochten mijn ogen verslechteren zou ikzelf eerder voor een bril kiezen dan voor lenzen!
 
Een herrie show is altijd mogelijk alleen niet meer om 10.00uur :)
Ik denk dat er dit jaar heel veel herrie gemaakt gaat worden om 18uur :)

Dat is waar! Alleen ik vind het juist wel beetje zijn charme hebben om dit te kunnen doen als het nog licht is. ;)
 
Dat is waar! Alleen ik vind het juist wel beetje zijn charme hebben om dit te kunnen doen als het nog licht is. ;)

Dat is ook zo. Het gevoel wat wij altijd hadden om 10uur zal gewoon niet meer terug keren. Ik ben alleen wel erg benieuwd hoe het zal gaan. Volgens mij gaat de complete liefhebbers community om 18uur volledig los.
 
Dat denk ik ook, 10 uur deed ik eigenlijk niks aan de afgelopen jaren maar om 1800 uur zeker ff los als voorproefje voor 00:00
 
een cat 1 ieniemienie herrieshow is dat niks???:hehe!:

piccolo,s luchthuilers,rambo,s,knetterlinten,tollen etc etc??

ik weet dat het niet hetzelfde is maar vuurwerk is vuurwerk, ikzelf ga in ieder geval nog wel wat cat1 afsteken om 10:00.
ik heb niet voor niks extra pakjes bij de big bazar gehaald.:happy:
 
Kwam deze film nog tegen op mijn kaartje van de camera. Gefilmd dus vanuit een andere positie. Dacht ik deel hem ff. Was leuk om even mee te pakken!

 
Back
Bovenaan