GroenLinks gunt kinderen weinig plezier

Moontan

Moderator
Medewerker
GroenLinks gunt kinderen weinig plezier

Van landelijke meldpunten zijn er al honderden, de ene nog nuttelozer dan de andere. Nu is er ook een speciaal meldpunt voor overlast door vuurwerk. Het meldpunt is, ben je er klaar voor, van GroenLinks. Ook een Zwols raadslid van GroenLinks maakt zich er heel erg druk om, Michiel van Harten.

Dit raadslid wil weten of het voor de politie zo moeilijk is om te controleren op het te vroeg afsteken van zwaar vuurwerk. Gun de jeugd nou gewoon hun plezier! De GroenLinks heeft natuurlijk ook een achterliggende (kerst) gedachte: afsteken van vuurwerk door jou en mij, dat mag niet meer.

Alleen nog met je handen over elkaar, allen in een rij kijken naar vuurwerkshows. Ja, daar komen de communistische wortels boven… en de groene ook. Want als we met z’n alleen één dagje allemaal vuurwerk afsteken, is dat natuurlijk bijzonder ongunstig voor ‘ons’ milieu. Zo, dat geeft de Nederlander flink wat stof tot nadenken met Oudjaar.

http://www.mijnz.nl/artikel/groenlinks-gunt-kinderen-weinig-plezier
 
D

Deleted member 17038

Guest
Mijn kerstgevoel is hierbij compleet! Vrede op aard leven en laten leven!
 

tsunami69

Registered User
misschien een idee voor de volgende site: ben je klaar met groen links, meld het hier,
bij voldoende meldingen overhandigen aan groen links met het verzoek zich op te heffen
 
Bovenaan