Gorinchem

Vinnie

FPM Kalender Beheer
Medewerker
Zomerfeest Gorinchem 2007

Dinsdag 28 augustus tot en met zondag 2 september 2007
Zomerfeest Gorinchem 2007. Diverse activiteiten met tevens optredens van regionale, nationale en internationale bekende artiesten, op zaterdagmiddag een uitgebreid kinderprogramma en ter afsluiting op zaterdagavond een lampionnenoptocht en spetterend vuurwerk.

Voor het eerst op de Groenmarkt.

Voor meer informatie, VVV,
tel. 0183-631525
webinfo : www.zomerfeest-gorinchem.nl.
 

san quinton

Registered User
tony is van brinkman vuurwerk en wagenvoort hetzelfde bedrijf
en weet je misschien ook wat er geschoten word

Wagenvoort is een bedrijf gespecialiseerd in Vuurwerk, zowel shows als consumentenvuurwerk met oud& nieuw.
Het bedrijf is gevestigd in Wapenveld. Voor de duidelijkheid het gaat hier om een familliebedrijf en Brinkman vuurwerk heeft hier niets mee te maken.
in dat geval zou het namelijk geen Brinkman heten maar Wagenvoort.

Het is Wagenvoort Pyrotechnics trouwens en geen van Wagenvoort zoals hierboven vermeld staat

Groet, San Quinton
 
Laatst bewerkt:

Vinnie

FPM Kalender Beheer
Medewerker
dan zouden ze eerst hun eigen website moeten aanpassen.

ik lees namelijk dit op hun eigenwebsite:

Welkom bij Wagenvoort Vuurwerk

Wagenvoort, uw specialist in evenementenvuurwerk en vuurwerk voor de consument
Wagenvoort Vuurwerk is een familiebedrijf waarvan de oorsprong in de jaren vijftig ligt. In eerste instantie werd alleen met oud en nieuw vuurwerk verkocht aan particulieren. In 1983 is een start gemaakt met het verzorgen van evenementen-vuurwerk. Momenteel wordt nog steeds met de jaarwisseling vuurwerk verkocht, maar is het professionele vuurwerk de belangrijkste tak van het bedrijf.... bla bla bla bla

top_over_wagenvoort.jpg
 

san quinton

Registered User
heb het ook niet over het verschil in vuurwerk of pyrotechnics!!!!!

je had in de mail hierboven de neiging om van Wagenvoort te schrijven

In dat zinsverband leek het alsof dit de bedrijfsnaam was.
en je hebt gelijk officeel is het inderdaad Wagenvoort vuurwerk.

Groet San Quinton
 

Vinnie

FPM Kalender Beheer
Medewerker
Vuurwerk van Gorinchem word aangeboden door Brinkman.
Brinkman tuincentrum in Gorinchem, een vuurwerk verkooppunt rond oud en nieuw
 
Laatst bewerkt:

blazuhhh

Registered User
't Loo was echt een dikke shot in de aderen van een vuurwerkgek dus we gaan dalijk ook maar naar deze show om een beetje af te kicken voor het weekend:toung:
 

san quinton

Registered User
toch wel vinnie

Het wordt aangeboden door Brinkman dat betekent net zoveel als betaald door Brinkman vuurwerk.

De show wordt gewoon door Wagenvoort geschoten en niet door een plaatselijk oud&nieuw vuurwerk verkooppunt.

in je vorige posts had ik het idee dat je van mening bent/was dat Brinkman, Wagenvoort is en/of shows schiet vandaar deze informatie nog maar een keer.

Groet San Quinton
 

san quinton

Registered User
Nog even de informatie van de show:

Wie: Wagenvoort Vuurwerk
Wat t/m 8"inch (uiteraard ook kleiner kaliber en flowerbeds).
Waar: Gorinchem Vlakbij De Woelse Waard.
Wanneer:1 september (22.00)
 

blazuhhh

Registered User
We waren net op tijd voor deze show. Routeplanner mag wel eens ge-update worden:notrust: Was even zoeken naar een goede plek en na wat raad van wat plaatselijke bewoners hadden we -voor wat wij dachten- een leuke plek gevonden. De start van de show was op zijn minst gezegd anders dan andere shows:smile: Een kleine cluster salutes en een paar hele mooie grote shells er achteraan. Even later bleek dat er meerdere schietlocaties waren. 1 voor de display shells en 1 voor de profblokken. Leuk om te zien dat wel maar er zat een redelijk grote afstand tussen de 2 locaties. Was wel een beetje een shell voor shell show maar het was leuk om naar te kijken:smile:
Finale was wat dat betreft wel een mooie. Geen uitgebreide maar wel een aantal leuke effecten van formaat bij elkaar.

Ik heb de show gefilmd maar de kwaliteit is wat aan de lagere kant omdat de ingestelde focus niet zo blij was met de afstandsverschillen:wondering: beetje jammer.

Kijken of ik morgen de show online kan krijgen.:blink1:
 
Laatst bewerkt:

danceboy

Registered User
ook net terug van deze show.Vond het idd 1 voor 1 show,heel af en toe 2.vond het een saaie show.1 van de slechtste shows die ik ooit gezien heb. Er gingen op de helft van de show ook al aardig wat mensen naar huis uit verveling. De finale was wel gaaf.Ik had het idee dat er iets niet goed gegaan is.Het zou om 22:00 beginnen maar het begon pas 22:10.
 
Bovenaan