Geldinzamelingsactie voor Schevenings vreugdevuur

Moontan

Moderator
Medewerker
Elk jaar wordt op het Noorderstrand van Scheveningen een groot vreugdevuur gebouwd om de jaarwisseling te vieren. Voor de financiering daarvan start volgende week een geldinzamelingsactie.

De Haagse vreugdevuren kennen een lange traditie. Zo is er altijd een strijd tussen Duindorp en Scheveningen over ‘wie de grootste heeft’. Elk jaar lijkt het vuur weer iets groter te worden en moeten dus ook steeds meer veiligheidsmaatregelen worden genomen om mensen op veilige afstand van het vuur te houden. Vorig jaar viel de brandstapel door de harde wind om. Daarom worden dit jaar meer en hogere hekken geplaatst.

Het organiseren van het vreugdevuur kost duizenden euro’s, die vooral nodig zijn voor het transport van de houten pallets. Om geld in te zamelen gaan vrijwilligers volgende week van deur tot deur in Scheveningen om een kalender te verkopen. Ook zijn zij op zoek naar sponsors. Als er geld overblijft wordt daarvan een vuurwerkshow gegeven.

http://denhaagfm.nl/2014/11/20/geldinzamelingsactie-voor-schevenings-vreugdevuur/


Vreugdevuur-590x260.jpg
 

magnolia

Registered User
kijk eens aan dat is natuurlijk hartstikke mooi natuurlijk .
ik had daar zeker een kleine bijdrage voor overgehad .
men gaat mij niet vertellen dat dit geen feest vieren is .
van die Hagenezen kunnen we dus nog een hoop leren .
 
Bovenaan