Geen vuurwerkshow in Castricum met Oud en Nieuw

Moontan

Moderator
Medewerker
Er komt geen centrale vuurwerkshow in Castricum tijdens oud en nieuw. De kosten
zijn te hoog, aldus burgemeester Toon Mans die verwacht dat het de Castricummers niet zal afhouden van het afsteken van eigen vuurwerk.

Mans concludeert dat uit vijftig reacties die bij de gemeente binnen kwamen na de oproep om met meningen en suggesties over vuurwerk tijdens oud en nieuw te komen.
,,Het gros gaf aan geen probleem te hebben met het afsteken van vuurwerk op oudejaarsavond en -nacht maar niet daar buiten’’, aldus Mans.

,,Een aantal gaf aan voorstander te zijn van een vuurwerkshow terwijl er acht pleitten voor een totaal vuurwerkverbod.’’
Bij één vuurwerkshow zou het niet blijven. Er zouden er drie moeten komen; in
Castricum, Limmen en Akersloot.

Mans houdt het op extra surveillances door boa’s (buitengewoon opsporingsambtenaren), extra voorlichting over de gevaren en de gebruikelijke vuurwerkvrije zones rond verzorgingshuizen, molens en huizen met rieten daken.

https://www.noordhollandsdagblad.nl/kennemerland/geen-vuurwerkshow-bij-oud-en-nieuw-castricum
 
Bovenaan