• Freakpyromaniacs Copyrights

    -Nederlands De auteursrechten van teksten (exclusief door bezoekers geposte teksten op het forum) en beeld- en/of filmmateriaal (exclusief door derden ingezonden beeld- en/of filmmateriaal) op deze website liggen bij Freakpyromaniacs. Niets uit deze website mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt via internet, fotokopie of op welke andere wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Freakpyromaniacs.

    -English The copyright of all texts (excluding texts from visitors on the forums) and (motion) pictures (excluding those provided to Freakpyromaniacs by third parties) lies with Freakpyromaniacs. No part of this website may be reproduced transmitted or utilized in any form or by any means, internet, photocopying or otherwise without written permission of Freakpyromaniacs.

Films van vuurwerk compilatie

jeannotvanberlo

Registered User
Hey mensen ik heb deze video 1 (of 2) jaar geleden gemaakt, verschillende soorten knallers in één filmpje, zo te zien hebben ze mijn naam eruit geknipt (ik hete toen GiGa_VlInDeR, ik weet, domme naam). Maarja. Ik zal er weer eentje gaan maken, ik ben zelf al op jacht naar filmpjes, maar bijna alles staat op YouTube, als jullie willen, PM me dan even met een Rapidshare link en dergelijke, ik zoek flinke knallen.

http://youtube.com/watch?v=zvKhSWp8BzY

[a.u.b niet verplaatsen naar het YouTube topic anders lezen de meeste het niet]

edit:

Ik maak ook compilatie's voor mensen, je zult wel zelf al je video's moeten .rarren en uploaden.
 
Laatst bewerkt:
Re: Knalvuurwerk compilatie

niet om het een of ander en niet lullig bedoeld, maar kan niet zeggen dat ik onder de indruk ben van dit knip en plakwerk. En zo te zien neem jij het niet zo nauw met copyrights...
 
Laatst bewerkt:
Re: Knalvuurwerk compilatie

Probeer dit jaar gewoon je eigen vuurwerk te filmen. Hoef je ook niet allemaal filmpjes van andere mensen te 'jatten'. Ik trek het me in dit geval extra aan omdat er ook film materiaal van mij in zit verwerkt. Zo word ik bijna weer gedwongen om onder in beeld continu een banner te plaatsen met de vuurwerkpagina waar het voor bedoeld is. En dat is weer heel irritant voor de normale kijker.

[a.u.b niet verplaatsen naar het YouTube topic anders lezen de meeste het niet]

Als iedereen zo begint wordt het natuurlijk 1 grote bende. Het youtube topic is juist bedoelt om het een beetje overzichtelijk te houden.
 
Re: Knalvuurwerk compilatie

Gejat? Ik heb toen een topic geopend voor het plaatsen van de filmpjes, mensen hebben ze toen zelf naar mij gestuurd.. Tuurlijk stelt de editting niks voor maar ik heb wel 4 jaar ervaring met Sony Vegas, als je wilt stuur ik wel wat werk door, ik vind het wel leuk om compilatie's te maken voor andere mensen.

Offtopic:

daar gaat het niet echt om, net als wat klaas zegt je neemt het niet nauw met de copyrights dat is niet echt verstandig, dan kun je wel 4 jaar ervaring hebben maar sorry ik geloof er niet in dat alles jou is toegezonden, anders zou klaas niet zo reageren toch??

maarja beter een slotje en verder gaan in YT topic? zo kunnen we door blijfen gaan met nieuwe threaths aanmaken.

sorry als dit een beetje bot overkomt dit is wat ik er over denk.

Ontopic:
 
Laatst bewerkt:
Re: Knalvuurwerk compilatie

Niet lullig bedoeld maar het filmpje stelt niet veel voor en zit er wel iets van je eigen film materiaal tussen?
 
Re: Knalvuurwerk compilatie

Waar staat dat het een knalcompilatie is, het is een compilatie van ingezonden stukken filmpjes zoals vermeld in de eerste paar posts.
 
Re: Knalvuurwerk compilatie

Deze thread heeft als titel Knalvuurwerk compilatie
De andere is een gemixte compilatie en dus eigenlijk niet van toepassing hier!
 
Re: Knalvuurwerk compilatie

Laten we AUB hier niet te moeilijk over doen.
Ik zie alleen maar negatieve reacties. De topic starter is ook de maker van het 2de filmpje en dan is het beter als die zijn films hier verzameld dan allemaal nieuwe threads.
 
Re: Knalvuurwerk compilatie

Ik heb in de eerste post toch gezegd dat ik compilaties voor mensen zou maken die beelden insturen.. Nou dat was dus een voorbeeld, niet letten op de title van de post dat gebeurt automatisch, triest dat ik het nu al 3 keer heb moeten zeggen - de title van het filmpje zegt toch ook "Nieuwjaar vuurwerk compilatie" zou duidelijk genoeg moeten zijn ;)
 
Back
Bovenaan