Er komt binnen enkele jaren een algeheel consumentenvuurwerk(afsteek) verbod.

: Er komt binnen enkele jaren een algeheel consumentenvuurwerk(afsteek) verbod.

  • JA

    Stemmen: 40 32,5%
  • NEE

    Stemmen: 83 67,5%

  • Total voters
    123
Ik heb op nee gestemd, Maar stiekem hoop ik toch dat het er komt en dat het aantal meldingen mbt geluidsoverlast en het aantal gewonden flink omhoog gaat om zo de groenlinks en artsen een schop onder de kont te geven.
Maar als dat verbod er komt, moet er ook genoeg politie/handhaving zijn om dit fatsoenlijk te kunnen controleren en dat zal zeker niet het geval zijn.
Alle meldingen die nu binnenkomen zijn van vuurwerk dat niet in nederland gekocht kan worden, op een enkeling na die misschien nog wat over heeft van verleden jaar.

Als liefhebber hoop ik nog jaren zelf vuurwerk te kunnen afsteken, en vuurwerk is niet het grootste probleem, dat is de de alcohol. Ikzelf drink helemaal geen alcohol maar sommige vrienden van mij kunnen om 22:00 al niet meer fatsoenlijk lopen, laat staan om 24:00 uur vuurwerk afsteken.
 
En over een centrale show, dan ga ik wel van de zomer naar kölner lichter, annairmes düren oid.
Daar word tenminste echt vuurwerk geschoten zonder dat je er 400 meter vanaf hoeft staan.
 
ik stel voor mijzelf een persoonlijk vuurwerkverbod voor 2016-2017 in (lees ben 12,5 jaar getrouwd rond de feestdagen en zowel mijn vrouw als ik worden 40 dus we gaan heerlijk naar een ver en warm buitenland rond die periode)
 
Ze kunnen nooit te ver uit de pas lopen met de buurlanden, zo creëeren ze meer vuurwerktoerisme.
Helemaal verboden wordt het nooit, geloof ik niks van.
Als de regels te streng worden krijg je vanzelf burgerlijke ongehoorzaamheid en daar ligt de grens.
 
Back
Bovenaan