• Freakpyromaniacs Copyrights

    -Nederlands De auteursrechten van teksten (exclusief door bezoekers geposte teksten op het forum) en beeld- en/of filmmateriaal (exclusief door derden ingezonden beeld- en/of filmmateriaal) op deze website liggen bij Freakpyromaniacs. Niets uit deze website mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt via internet, fotokopie of op welke andere wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Freakpyromaniacs.

    -English The copyright of all texts (excluding texts from visitors on the forums) and (motion) pictures (excluding those provided to Freakpyromaniacs by third parties) lies with Freakpyromaniacs. No part of this website may be reproduced transmitted or utilized in any form or by any means, internet, photocopying or otherwise without written permission of Freakpyromaniacs.

Ede

KoenL

Registered User
Waar: Ede
Provincie: Gelderland
Wanneer: 1 mei 2008
Tijd: 22:15 uur
Wie: Jaco Vuurwerkevenementen
Wat: onbekend
Locatie: Voetbalveld Fortissimo
 
ik ben 2 jaar geleden bij een showtje geweest op dezelfde locatie en om en nabij dezelfde datum, was toen een showtje t/m 2.5" shells in een leuk tempo en met behoorlijk wat blokkenwerk erbij.

als het ten gelegenheid van hetzelfde als voorgaande keer is, dan is het een besloten feest ten gelegenheid van het zoveeljarig bestaan van de voetbalclub, houd daar aub even rekening mee.
 
Was 2 jaar geleden ter gelegenheid van een internationaal jeugdvoetbal toernooi wat bij Fortissimo gaande was. Op de kalender van Fortissimo is rond deze dagen nog niks te vinden..
 
okee, dat wisten we:laugh::laugh:

wordt het op dat grasveld afgestoken?? lijkt me wel of niet?
mooie open vlakte dus mooi plekje voor fotos zoeken moet niet moeilijk te vinden zijn...:bigsmile:
 
op hun eigen programma staat dat het om 22.15 begint en niet om 22.30 !!

Donderdag 1 mei 2008
17.00 - 19.00 uur: Aankomst/Welkom gasten
20.00 uur: Officiële opening
20.30 uur: Politiehonden demonstratie
22.15 uur: Spectaculair vuurwerk
 
op hun eigen programma staat dat het om 22.15 begint en niet om 22.30 !!

Donderdag 1 mei 2008
17.00 - 19.00 uur: Aankomst/Welkom gasten
20.00 uur: Officiële opening
20.30 uur: Politiehonden demonstratie
22.15 uur: Spectaculair vuurwerk

Goed opgemerkt, dat is dan net gewijzigd, vanmiddag toen ik keek stond er toch echt 22:30 :push:.
 
ooh bedankt, wij gingen er al vanuit dat het kwart over was.. ben er rond 10 uur denk ik.. statiefje uitklappen en mooi plekje zoeken... :bigsmile::laugh:
 
zoo ben net thuis, was leuk showtje, beetje veel van het zelfde.. maar de finale was wel leuk. zeg nog 2 jongens staan met 2 statiefjes.. daar stond ik eerst ook maar moest weg van meneer de grote beveiliger, toen tussen de voetballertjes van 12 gestaan.. zal morgen ofzo eens kijken hoe ik fotos moet uploaden.. 5 mei hoekelum:D
 
Ook net terug, was inderdaad een leuk showtje.
Begin met consumenten vuurwerk viel wat tegen vond ik, beetje trage opbouw, maar het prof. stuk knalde even lekker door, met een mooi finale salvo.

gr.
 
Na een mailwisseling in de middag met Paul van JVE besloot ik uiteindelijk toch even te gaan kijken. Was een prima show, alleen was het consumentengedeelte net iets te traag naar mijn mening en kwam de finale niet helemaal tot z'n recht omdat er problemen waren met de stoppine naar ik van Paul begreep. In de film heb ik de bijna 40 seconden die het duurde voordat dat kwam eruit geknipt... Al met al een leuk showtje van meer dan 17 minuten en was prima te doen!

Heb voor de show nog even op het veld gelopen en er stond vooraan wat aan consumentenspul zoals Thor cakes van Original e.d. en achteraan de racks met bommen en een aantal prof. cakes.

Uiteraard was de camera weer mee dus hierbij de film
 
Het was een leuke showtje :) eenmaal aangekomen (4 uurtjes te vroeg) ging ik naar de opbouw en even wat kleine opnames gemaakt van opbouw wat lopen kletsen en mee lopen beslissen waarmee ze het beste kon beginnen :smile: en wat gegeten met hen.

Jaco ook eens ontmoet (aardige kerel) en Arjan Uitman ook eens ontmoet (klein manneke :toung:) was zeker leuk

de showtje duurde iets langer dan planning was ze wouden het rond 12 a 13 minuten duren niet 17 minuten maar alsnog het was echt genieten vindt ik :bigsmile: wel moeite waard geweest om 12 minuutjes in trein te zitten en 2,5km wandele (was trouwens goed weer)

mijn film zal ik straks ook online zetten alleen zo perfect is die niet want was vergeten me voorzet lens op te warmen.. (wat arjan wel deed) dus bij mij zul je vage vlekke op de film zien (volgende keer beter)

gegroet,
Chainthunder1 (Pyromaniac)
 
op hun eigen programma staat dat het om 22.15 begint en niet om 22.30 !!

Donderdag 1 mei 2008
17.00 - 19.00 uur: Aankomst/Welkom gasten
20.00 uur: Officiële opening
20.30 uur: Politiehonden demonstratie
22.15 uur: Spectaculair vuurwerk

Ze waren toch om 22:30 uur begonnen :blink1: ik zei ook al tegen Jaco op internet staat aangegeven 22:30 en hun dachten ook hele tijd 22:15 maar ze waren toch 22:30 uur begonnen
 
Gister ben ik ook met wat freaks naar deze show gegaan en heb wat fotos gemaakt, Vinnie heeft ook een paar fotos gemaakt en die zullen later in dit topic verschijnen.

Ede1mei08_1.jpg


Ede1mei08_5.jpg


Ede1mei08_8.jpg


Ede1mei08_7.jpg


Ede1mei08_18.jpg


Ede1mei08_25.jpg


Meer fotos zijn te vinden in ons album : Ede 01/05/2008 (Wordt nog aangevuld)
 
Mooie foto's vuurwerkfreakz was wel leuk om jullie te zien (jij, KoenL als goed is ook? en vinnie en nog een aantal) :)

zal vanavond me film online zetten (die niet 100% gelukt is door me lens vochtig werd :()
 
ik wil fotos van gister uploaden, maar krijg de volgende melding

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 4096 bytes) in /home/admin/domains/freakpyromaniacs.com/public_html/album/image-inc.php on line 135


kan iemand mij helpen??
 
Back
Bovenaan