Vuurwerkshow Evers week uitgesteld
HILLEGOM - De vuurwerkshow die Frank Evers zondag 9 december vanaf 17.00 uur op het terrein van SV Hillegom zou houden, is een week uitgesteld naar zondag 16 december.
In het gehele land zijn het komende weekend alle amateurvoetbalwedstrijden afgelast in verband met de dood van de 41-jarige grensrechter Richard Nieuwenhuizen van voetbalclub Buitenboys.
Evers vindt het ongepast om dan wel feestelijk vuurwerk af te steken op het voetbalveld en heeft daarom besloten om het evenement te verplaatsen naar zondag 16 december. 'Aanvang om 17.00 uur op het voetbalcomplex op sportpark De Zanderij'.
Evers schiet enkele toppers uit zijn collectie de lucht in. Hij verkoopt net als vorig jaar alleen maar vuurwerk van het merk Wolff, professioneel vuurwerk voor consumenten. Het vuurwerk wordt op professionele wijze afgestoken. 'Dit gaat allemaal computergestuurd en wordt door een speciaal bedrijf uitgevoerd'. Na de show gaat er nog wat extra vuurwerk de lucht in, speciaal voor video-opnames. Het vuurwerk dat Evers verkoopt is zo nieuw dat er nog geen beelden van zijn. Voor iedere toeschouwer is er een kortingsbon voor een vuurwerkpakket.
http://www.dichtbij.nl/duin-en-boll...62047/vuurwerkshow-evers-week-uitgesteld.aspx