Ambassade VS waarschuwt voor vuurwerkaso's

vuurwerkfreakz

Nieuwe Member
DEN HAAG - Amerikanen die in Nederland wonen moeten goed oppassen voor het vele vuurwerk dat met Oud en Nieuw wordt afgestoken. Die waarschuwing geeft de Amerikaanse ambassade in Den Haag. Nederlanders nemen het op Oudejaarsdag niet zo nauw met de veiligheid van anderen, zo waarschuwt de ambassade. Voetgangers, fietsers en automobilisten moeten er rekening mee houden dat ze bekogeld kunnen worden met vuurwerk. Ook kinderen en huisdieren zijn niet veilig.

Op de site van de ambassade staat een lijst met aandachtpunten en adviezen voor Amerikaanse burgers. ,,Voor degenen die er onbekend mee zijn, kan de nieuwjaarsviering behoorlijk beangstigend zijn."
Amerikanen wordt aangeraden vooral op hun hoede te zijn in de buurt van groepjes jongeren. Wie thuis een brievenbus heeft, kan deze beter dichtspijkeren om te voorkomen dat vuurwerk naar binnen wordt gegooid.

Link naar de waarschuwing: http://amsterdam.usconsulate.gov/sm-11152013.html

Bron: telegraaf.nl
 

USRRobiwan

Registered User
Bij het bespioneren van de Nederlandse burgers de afgelopen jaren zijn ze tot de conclusie gekomen dat wij Nederlanders terroristen zijn die het elke 31ste december het op de in Nederland wonende Amerikanen hebben voorzien.

Tenminste... dat lees ik zo tussen de regels...
 

biertje

Registered User
Misschien moet de rest van de wereld gewaarschuwd worden voor de Amerikanen zelf met hun wapenwet en oorlogzucht. Het blijft een land vol dubielen!
 
Laatst bewerkt:
Bovenaan