• Freakpyromaniacs Copyrights

    -Nederlands De auteursrechten van teksten (exclusief door bezoekers geposte teksten op het forum) en beeld- en/of filmmateriaal (exclusief door derden ingezonden beeld- en/of filmmateriaal) op deze website liggen bij Freakpyromaniacs. Niets uit deze website mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt via internet, fotokopie of op welke andere wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Freakpyromaniacs.

    -English The copyright of all texts (excluding texts from visitors on the forums) and (motion) pictures (excluding those provided to Freakpyromaniacs by third parties) lies with Freakpyromaniacs. No part of this website may be reproduced transmitted or utilized in any form or by any means, internet, photocopying or otherwise without written permission of Freakpyromaniacs.

Aalsmeer

Jur asic

Registered User
SPECTACULAIR VUURWERK

Vanaf 22.30 uur is er al spektakel te beleven. Het grote vuurwerk begint omstreeks 23.00 uur ter hoogte van de Watertoren. Het vuurwerk wordt ontstoken vanaf pontons, die 265 meter uit de oever op het water drijven. Vuurwerk op het water. Knallend en spetterend. Een kleurrijke en romantische afsluiting van Vuur en Licht op het Water.

Het vuurwerk is zowel vanaf het water als vanaf de oever goed te zien. De Stommeerweg / Kudelstaartseweg wordt afgesloten tussen de Zwarteweg en de Beethovenlaan, zodat toeschouwers op een veilige manier een plekje langs de oever kunnen vinden. In dit gebied worden ter hoogte van de Watertoren voor het publiek stalletjes ingericht met ijs, koffie, drankjes, enz.

Het Aalsmeerse vuurwerk is één van de grotere vuurwerk evenementen in het land en staat in de top 10 van mooiste vuurwerkshows in Nederland. Frits Pen, eigenaar van Dream Fireworks, is voor de 11e keer verantwoordelijk voor het ontwerp en de uitvoering van het Aalsmeerse vuurwerk. Hij is als vakman gespecialiseerd in grotere vuurwerkshows.

Bron: http://www.vuurenlichtophetwater.nl/vuurwerk
 
Back
Bovenaan