• Freakpyromaniacs Copyrights

    -Nederlands De auteursrechten van teksten (exclusief door bezoekers geposte teksten op het forum) en beeld- en/of filmmateriaal (exclusief door derden ingezonden beeld- en/of filmmateriaal) op deze website liggen bij Freakpyromaniacs. Niets uit deze website mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt via internet, fotokopie of op welke andere wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Freakpyromaniacs.

    -English The copyright of all texts (excluding texts from visitors on the forums) and (motion) pictures (excluding those provided to Freakpyromaniacs by third parties) lies with Freakpyromaniacs. No part of this website may be reproduced transmitted or utilized in any form or by any means, internet, photocopying or otherwise without written permission of Freakpyromaniacs.

12 Mei Kapellen (B)

Kevin

Registered User
Hallo

Opgelet: op donderdagavond (12/05/2005) vindt er een groots vuurwerk plaats op het jumpingterrein. In het belang van veiligheid van de paarden zullen de stallen pas op vrijdagochtend om 06.00u geopend worden en begint het programma op vrijdag pas om 10.00u.

Het vuurwerk begint om 22:30

kevin
 
Dit vuurwerk werd vorigjaar verzorgd door Ertbrand (edruco). maximum kaliber was toen 6 inch. Het was best een leuk vuurwerk!
 
Voor zover ik weet wordt deze show niet geschoten door Edruco maar door Hendrix en Lefeber (onder voorbehoud)
 
Kevin zei:
Voor zover ik weet wordt deze show niet geschoten door Edruco maar door Hendrix en Lefeber (onder voorbehoud)

je bent in de war met een andere show die óók in Kapellen geschoten wordt, maar dan ivm met de Kermis in augustus. die wordt op muziek en door hendrickx en Lefeber geschoten.
 
Hallo,

Ik heb het nagevraagd en het is toch echt Hendrix en Lefeber
Is deze show trouwens op muziek of niet?

Kevin
 
Kevin zei:
Hallo,

Ik heb het nagevraagd en het is toch echt Hendrix en Lefeber
Is deze show trouwens op muziek of niet?

Kevin


Het is in toer beurt met edruco\Ertbrand en nee tis niet op muziek.
 
Jawel, voor het eerst fotos geschoten van een vuurwerk show :) De show van Kapellen gisteren was daarbij het proefkonijn :+

IMG_0598.JPG
IMG_0599.JPG


JUMPING1.jpg

JUMPING26.jpg


JUMPING13.jpg

JUMPING9.jpg


JUMPING29.jpg



Mwah voor een eerste keer fotos maken van een show, ben ik best wel tevreden :)

Meer fotos, kun je vinden in het album :w
 
jumping kapellen

mijn reactie
ik ben gisteravond naar kapellen gereden,
en ik kan zeggen , 't was de moeite waard.
een prachtig vuurwerk.
nog een complimentje trouwens voor degene die diefoto's hieboven genomen heeft,
die zien er echt goed uit
ik heb zelf ook foto's genomen,
maar ik krijg 't niet voor mekaar met m'n digitale.
groetjes :-P
 
:p Tuurlijk

red baron en ik stonden beiden tegelijk foto's te maken en te filmen.. ik verwacht dat de film van red baron op fpm zal komen, desnoods heb ik mijn film ook nog, alleen heb er geen ruimte voor..

Op de vraag hoe lang de show duurde? dit was ongeveer 10 minuten.
 
Ik heb de vuurwerk scene gebruikt, ik dacht ergens op internet gelezen te hebben dat dit 2 seconden is.

Hier het filmpje van Jump 2005 Kapellen

Filmpje

Kevin
 
Laatst bewerkt:
helemaal toppie

heren mag ik even mijn complimenten geven.
deze foto,s zijn echt helemaal ok wat mij betreft.
ik ga in august naar het Vuurwerkfestival Scheveningen.
ik zal eens kijken of ik het ook voor elkaar krijg.


mzzl perron
 
Back
Bovenaan