Negatief Vuurwerk in Baarle-Hertog vanaf oktober alleen nog online te koop

Z@P

Registered User
Zucht, weer een maatregel erbij.

Als je lekker ouderwets wil shoppen zul je voor oktober moeten gaan.
 
Als de voorraden dan ook realtime op de webwinkel kloppen, dan kan het ook nog - soort van - positief uitpakken en teleurstellingen voorkomen. Als in: gewoon geleverd krijgen wat je wilt/bestelt.

Wel wordt het problematisch (lees faillietrisicovol) als de 1kg maatregel reeds in de webshop ingesteld wordt..

Het zinnetje 'niet met meer mensen in de winkel' is daarin best tricky.

Ook tricky is dan de opvraagbare (digitaal vastgelegde) bestelgegevens door enig instantie..

Enne vóór oktober shoppen, wie zegt dat de voorraden dan al aangevuld zijn?
 
Ik moest gelijk denken aan een vuurwerk afwerkplek.
Ja sorry ik ben verrot.

Maar wat GMP82 ook zegt, de 1 kg regel kan wel parten spelen.
Voor oktober is zat leuks te koop, maar ik vind het knap stom bedacht.
Maar ja, je zal maar in die buurt wonen en dat er 10 x per dag een Hollander zijn wagen op je oprit parkeert.
En dat je als dank een grote bek krijgt.
 
Wordt een flinke operatie om professionele webshops te maken. Daarnaast een enorme operatie nodig om mensen hiervan op de hoogte te krijgen. 95 % van de kopers daar volgt echt geen vuurwerknws, zoals wij. Zal stuk drukker worden bij HQ schat ik. Ook voor Poppel biedt dit wel kansen.
 
De shops in Baarle zouden zich kunnen gaan richten op de periode tot 1 oktober maar dat is qua inkoop weer lastig omdat je het nooit voor elkaar gaat krijgen om dan alles binnen te hebben. De andere optie is verhuizen, dat was al eerder het plan en de wens vanuit de gemeente maar schijnbaar hebben in het buitengebied ook bewoners bezwaar gemaakt waardoor de vergunningen daarvoor niet verleend zijn.

Dit zal ze hoe dan ook heel veel omzet gaan kosten, klanten zullen naar winkels buiten Baarle gaan omdat het 1 persoon beleid niet strookt met de 1kg regel en zoals al eerder benoemd zullen er heel veel klanten teleurgesteld vertrekken als ze er daar pas achter komen dat ze eerst hadden moeten bestellen.

Ik heb dan ook zo'n vermoeden dat dit meer een dwangmiddel is om van ze af te komen. En ik vind het vreemd dat ze zo'n regel blijkbaar zomaar in mogen voeren op gemeentelijk niveau...
 
Het is wel een deel van de Nederlandse bezoekers die zich niet fatsoenlijk kunnen gedragen die deze situatie veroorzaakt hebben. Overal gaan staan pissen, overal parkeren om maar niet te hoeven lopen en dan je troep nog op straat laten liggen ook. De winkeliers hebben er van alles aan gedaan om deze overlast te verminderen maar zoals overal zitten er altijd wat van die eencelligen tussen die geen verkeersborden kunnen lezen en niet lijken te weten waar een afvalcontainer voor dient. Zoals altijd is het een kleine groep die het voor de rest verpest en aangezien er tegenwoordig overal over gezeken wordt is er niet veel voor nodig om iets te verpesten.
 
Het is wel een deel van de Nederlandse bezoekers die zich niet fatsoenlijk kunnen gedragen die deze situatie veroorzaakt hebben. Overal gaan staan pissen, overal parkeren om maar niet te hoeven lopen en dan je troep nog op straat laten liggen ook. De winkeliers hebben er van alles aan gedaan om deze overlast te verminderen maar zoals overal zitten er altijd wat van die eencelligen tussen die geen verkeersborden kunnen lezen en niet lijken te weten waar een afvalcontainer voor dient. Zoals altijd is het een kleine groep die het voor de rest verpest en aangezien er tegenwoordig overal over gezeken wordt is er niet veel voor nodig om iets te verpesten.
Mee eens. Het is een slechte maatregel voor de winkeliers, maar wel een middenweg tussen winkeliers en omwonenden. De ene maatregel is doordachter dan de andere. Ideaal wordt het nooit.
 
Je hebt het dan over de normale Belgische burgers die al jarenlang enorme last ondervinden vd ordinaire Nederlandse burgers neem ik aan?
Nee, de Belgische winkeliers, de Nederlandse klant.

En eigenlijk ook wel die mensen, want je gaat nu allemaal boze klanten krijgen. En boos anno 2023 betekend rellen.
 
Denk niet dat veel mensen online vuurwerk zullen kopen in belgie. Denk dat meesten dat niet prettig vinden gezien de traceerbaarheid. Dat zal vooral dus druk zijn in september. En verschuiving naar Hoogstraten, Olen en Kapellen.
 
Is dit trouwens al definitief, of net zo'n nieuwsbericht als in NL; Een hoop gebluf en geblaat en uiteindelijk wetmatig nog niks definitief?
 
Back
Bovenaan