Reclameborden vuurwerk beklad, onderzoek beelden

Moontan

Moderator
Medewerker
Reclameborden vuurwerk beklad, onderzoek beelden

Bijna alle reclameborden van XLvuurwerk die in Nieuwegein langs de weg staan, zijn met zwarte verf beklad zodat niet meer te zien is waar de winkels van dit bedrijf zitten.

Dat is volgens Coen van der Wind van XLVuurwerk gebeurd in de nacht van dinsdag op woensdag. De Wind denkt dat zijn bedrijf niet welkom is in de regio en spreekt van een 'vuurwerkoorlog'.

Van der Wind en de exploitant van de reclameborden hebben aangifte gedaan omdat er schade is ontstaan aan de borden en de frames. Volgens Van der Wind onderzoekt de politie de zaak en is op camerabeelden waarschijnlijk de dader te zien.

De borden kunnen pas maandag vervangen worden. Het bedrijf heeft winkels in Houten en Utrecht.

http://www.ad.nl/ad/nl/1039/Utrecht...orden-vuurwerk-beklad-onderzoek-beelden.dhtml

media_xll_3486013.jpg
 

rowan256

Banned
GroenLinks is het volk flink aan het opruien, levensgevaarlijk, hopelijk worden er niet nog meer plezierartikelengebruikers in elkaar geslagen, net als vorig jaar.
 

boozebelly

Registered User
Ach ja, dat volk moet ook wat te doen hebben he. Ergens zit er nu waarschijnlijk een beroepswerkloze met een bos krakershaar & een houtje-touwtje jas een partij zelfvoldaan te wezen van heb ik jou daar :p
 

heartworm

FPM Kalender Beheer
Medewerker
Zag het vanmorgen pas, maar de tekst op de borden is bijna overal geheel onherkenbaar gemaakt, en er stonden nogal wat van deze borden in Nieuwegein, dus heeft ze zeker een paar uur gekost. Ontzettend kinderachtig.
 

ifeelfine

Registered User
gisteravond waren de eerste bekladde borden al ten noorden van het centrum te zien maar dit is een fittie tussen winkels heb ik het idee want Ngein gaat natuurlijk gewoon naar Maarssen en Lopik voor hun vuurwerkinkoop :p
 

wit1704

Registered User
Eigenlijk al weer veel te veel aandacht voor deze waardeloze actie.
Dat is het doel ervan aandacht. Vooral als dit door landelijke media opgepakt gaat worden.
Zo worden er twee kampen gecree"erd. Voor en tegen standers. Dat is juist wat er niet moet gebeuren....
 

ifeelfine

Registered User
mensen dit is geen voor en tegenstander discussie maar een ruzie tussen winkeliers je denkt toch niet dat iemand die niet van vuurwerk houd de moeite neemt om 60 borden zwart te kalken
 

BillyF

Registered User
Links is tot alles in staat.

Maar goed. Ik kan er verder weinig over zeggen. Triest is het wel.

Verstuurd vanaf mijn XT1039 met Tapatalk
 

magnolia

Registered User
mocht dit een actie van GroenLinks zijn dan hebben we zeker en stok om mee te slaan vind ik .
maar goed of dat te achterhalen ik denk het niet .
wat voor intenties de dader ook had, ik vind dit in ieder geval maar een hele rare actie .
 

Moontan

Moderator
Medewerker
Vuurwerk inzet ruzie
Eigenaar Coen van der Windt van XLvuurwerk uit Odijk heeft gisteren alle dertig reclameborden in Nieuwegein, die eerder deze week beklad werden, vervangen door nieuwe exemplaren, meldt het AD Utrechts Nieuwsblad.

Van der Windt hoopt dat klanten de weg naar zijn tijdelijke winkels in Houten en Utrecht vanaf vandaag weer kunnen vinden.
De vuurwerkverkoper vermoedt dat een van de concurrenten uit Utrecht probeert zijn verkoop dwars te zitten.

Op alle reclameborden werden vorige week dinsdag nauwkeurig de plaatsnamen van de vestigingen en de naam van het bedrijf met zwarte verf bespoten. "Je hebt vandalisme, dan wordt er gespoten. Hier lijkt het allemaal zeer gericht en bewust gedaan te zijn", zegt hij.

Bezwaren
Hij wordt gesterkt in die gedachte door de bezwaren die andere vuurwerkhandelaren indienden tegen zijn tijdelijke vuurwerkwinkel aan het Strijkviertel in De Meern. In Houten heeft Van der Windt al voor het zesde jaar op rij een tijdelijke winkel met opslag, die in De Meern is nieuw. "De concurrentie heeft bezwaar gemaakt tegen mijn vergunning, maar dat is afgewezen. Toen zijn ze met een tekstkar met reclame voor hun eigen handel bij mij voor de deur gaan staan in De Meern. Daar was geen vergunning voor, dus die moest weer weg. Nu noemen ze mijn naam op hun site en zeggen erbij dat zij goedkoper zijn."

5000 euro
Van der Windt, geboren Utrechter maar nu inwoner van Odijk, is in het dagelijks leven verkoper van vrachtauto's en 'doet' alleen de laatste weken van het jaar aan vuurwerkverkoop.

De Odijker heeft bij de politie aangifte gedaan tegen de aangerichte schade en hoopt dat opnames van bewakingscamera's langs de weg een dader hebben vastgelegd.

Hij schat de schade aan zijn reclameborden op zo'n 5000 euro.

http://www.deondernemer.nl/nieuwsbericht/42544/vuurwerk-inzet-ruzie
 

H@ppiness

Registered User
Dat komt eigenlijk door de komst van Ranzijn tuin en dier. Die er met van der Wind niet uit is gekomen om de verkoop in de Bilt voort te zetten.
Vandaar zijn noodgedwongen vertrek naar Strijkviertel. Doel is wel om volgend jaar weer op de locatie in de Bilt vuurwerk te gaan verkopen.
Maar het dan wel triest dat men elkaar het licht in de ogen niet gunt. Moordende concurrentie zullen we maar zeggen.
 
Laatst bewerkt:
Bovenaan