TV uitzending Oudejaarsavond: Schitterend, Lofzang op vuurwerk

ifeelfine

Registered User
Wat een goed initiatief en wat fijn dat er geen vuurwerkextremisten ( die gozer van de extreme ritjes bv) zijn benaderd ben ook zeer benieuwd
 

Tony

Administrator
Medewerker
Wat een goed initiatief en wat fijn dat er geen vuurwerkextremisten ( die gozer van de extreme ritjes bv) zijn benaderd ben ook zeer benieuwd

Dat was één van mijn voorwaarde om mee te werken aan deze docu. Ik wil niks met die gast te maken hebben.
 

The Cigarman

Moderator
Medewerker
12119048_742950102477110_3134579356670398805_n.jpg

Die collage links aan de muur, geeft de liefhebber al perfect weer!
 

paulus01

Registered User
Top dit!

Wat ik me wel afvraag - krijgen jullie de kans om de docu voor die uitgezonden wordt te zien - we weten allemaal hoe de media soms knipt en plakt met beelden, zodat een heel ander beeld kan ontstaan dan daadwerkelijk is opgenomen.

En zo ja, hebben jullie nog iets van inspraak om eventuele wijzigingen aan te brengen?
 

fireferret

Registered User
Echt in een miljoen jaar niet verwacht, een positief geluid over vuurwerk(fans) in de mainstream media?!
Mad respect voor iedereen die hier aan meegewerkt heeft.
Enne hopelijk, heel misschien, alsjeblieft, als t even kan en mag: kan 1% van de haters ons een heel klein beetje beter begrijpen na t zien van deze docu
 

Stefan Tetteroo

Registered User
Top! Ik zal deze documentaire niet op de 31e kijken, maar dit gaan we zeker even opnemen. Fijn dat iemand er voor gekozen heeft de positieve aspecten te belichten voor de verandering.
 

Z@P

Registered User
Echt heel gaaf dit! Eindelijk iets positief! Respect voor een ieder die hier aan meewerkt.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 

Puur

Registered User
blij dat ook de andere kant eens belicht word en niet dat negatieve....super.....gaan we opnemen want we staan natuurlijk buiten met z n allen...
 

Yvez

Registered User
Ben benieuwd. Er zitten iig enkele goede vuurwerk ambassadeurs in de line up. Heb er alle vertrouwen in. De insteek van de docu klinkt ook prima. Er wordt niet voor niets 70 miljoen (legaal) opgestookt. De meerderheid van nederland vind het vuurwerk echt wel leuk.
 

Tony

Administrator
Medewerker
onsumentenvuurwerk staat steeds meer ter discussie, maar toch wordt er met Oudjaar nog steeds voor miljoenen de lucht ingeschoten. Wie zijn al die liefhebbers, voor wie vuurwerk geen vloek is, maar een passie?

In KRO-NCRV 2Doc: Schitterend! gaat filmmaker Nan Rosens op zoek naar de kern van die passie: wat is voor mensen de aantrekkingskracht en betekenis van vuurwerk, terwijl anderen zich er juist zo aan ergeren? In de documentaire vertellen liefhebbers hartstochtelijk over hun liefde voor knallen, dreunen en pijlen. Verhalen over saamhorigheid, vrijheid, spanning en familiebanden. En over het unieke gevoel het jaar met een knal af te sluiten en zo een nieuw begin te markeren.

Een aantal is elke dag van het jaar bezig met vuurwerk. Toon zegt: ‘Voor mij is vuurwerk puur geluk’ en Fred biecht op: ‘Mijn diepste wens is om een keer te mogen slapen in een vuurwerkbunker’. Pascal laat vuurwerktattoos zetten en meneer Ritman ziet vuurwerk als een uitingsvorm van de samenhang in de kosmos.

Schitterend! is een lofzang op vuurwerk die haaks staat op het besef dat onze vuurwerktraditie dreigt te worden afgeschaft door een maatschappij die risico’s zoveel mogelijk wil uitbannen en uitspattingen niet meer tolereert. Maar wat gaat er verloren als consumentenvuurwerk geheel wordt verboden?

Schitterend! is een film van regisseur Nan Rosens voor KRO-NCRV.
 

Koetje

Registered User
Fred biecht op: ‘Mijn diepste wens is om een keer te mogen slapen in een vuurwerkbunker’
:D hahahaha is dat zo Fred?? LOL
 

shinji

Moderator
Medewerker
Zal een mooie puinhoop worden. Fred kennende, is het eerste wat hij doet alstie wakker wordt, een sjekkie opsteken met alle gevolgen van dien.
 

Moontan

Moderator
Medewerker
Zo deze aankondiging van het programma door Nan Rosens zelf is veel beter dan die van de NCRV zelf.
Ben benieuwd naar de uitzending. Gaat vast en zeker heel leuk worden.
En van die bunker is waar hoor!! Wel met uitgepakte dozen natuurlijk. Ik zal geen oog dicht doen!! Wat maakt het uit.
Iedere gek zijn gebrek.
 

ifeelfine

Registered User
denk dat een boel mensen hun ogen uit zullen kijken als ze er achter komen dat deze "Fred" 50+ is :secret laugh:

top hoor aanrader voor heel mijn familie zal hem zeker opnemen ben namelijk zelf met andere zaken bezig denk ik zo
 

joszie

Zilveren Member
super goed nieuws dit. Met zulke top ambassadeurs die hun passie mogen overbrengen op anderen gaat het helemaal goed komen!
 

Vuurwerk023

Registered User
Jammer dat het niet op 30 december gebeurd, heb ik weer eventjes een uurtje wat anders te doen om mijn kruitstress te verwerken.
 
Bovenaan