Politie Almere vraagt aandacht voor Cobra8

Moontan

Moderator
Medewerker
Politie Almere vraagt aandacht voor Cobra8

ALMERE - De politie in Almere komt steeds vaker het zeer gevaarlijke vuurwerk Cobra8 tegen. Via Facebook waarschuwen zij kinderen, maar vooral hun ouders, om uit te kijken voor deze vermomde handgranaten.

Vorige week verloor een 16-jarige jongen uit Den Bosch zijn rechterhand na het afsteken van het illegale vuurwerk. Politie Almere meldt dan ook op Facebook: ‘Besef dat de Cobra8 de kracht heeft van een handgranaat!’.

De politie belooft hard op te treden tegen het gebruik en de handel van illegaal vuurwerk. Anonieme meldingen zijn welkom op 0800-7000.

De eis van het Openbaar Ministerie voor het voorhanden hebben van illegaal vuurwerk kan variëren van drie tot zes maanden cel.

http://www.dichtbij.nl/almere/112/artikel/4196270/politie-almere-vraagt-aandacht-voor-cobra8.aspx
 

Dennis010

Registered User
16? hij was toch 12? het was verkocht door een 16-jarige?

De tijd is weer aangebroken hè.....



WaawaablabblaaablaaabehbehBOMMENblawahlablaablaaKRACHTVANEENHANDGRANAATwaablaablaaawaahwaah156DECIBELwaablaablabeeehhhbeeeehmekkermekkerIEDEREENDOODwaaaawaaaablaaaabllaaaaaaaGEVELUITJEHUIS...........

Het bericht maakt niet uit, als het maar negatief in de media komt, het klapvee volgt de media toch wel :angry:
 

GMP82

Zilveren Member
Ja het is in dit geval extra jammer, omdat extra aandacht onder ouders/kinderen bij deze artikelen toch echt wel gewenst is.
 

The Cigarman

Moderator
Medewerker
Ja het is in dit geval extra jammer, omdat extra aandacht onder ouders/kinderen bij deze artikelen toch echt wel gewenst is.

Juist em.
Dit soort spul hoord gewoon niet in handen te komen van kinderen.
Maar dat gebeurd helaas wel, kijk maar wat er vorig weekend in Den Bosch.
 
Bovenaan