In plaats van vuurwerkverbod moet er een maximum aan geluidsproductie gesteld worden: bovenal handhaving op straat

Moontan

Moderator
Medewerker
In plaats van vuurwerkverbod moet er een maximum aan geluidsproductie gesteld worden: bovenal handhaving op straat

Leuk en aardig al die regionale en/of landelijke aankondigingen date r aangescherpte maatregelingen t.a.v. het jaarlijkse vuurwerk gebeuren.
Blaffen is één, bijten is iets anders, zoals we vaak zien met het (ja, ja, dieren geluiden sessie, ja leuk!) blaten over populaire regeringsreacties op, praktijk ervaringen (ook wel signalen uit de samenleving genoemd, waarmee de bevolking vaak zand in de ogen gestrooid wordt.)

Los van dat er inderdaad sprake is van misstanden door (nog steeds, relatief een paar) vuurwerk asocialen.
Ik refereer alleen maar aan die lieden die nu nog geregeld, en het liefst ronde een uur of twee nachts, achterlijk luidde bommen afsteken.
Die hoor je wel, maar de politie, …. Forget it! (Die zie ik tenminste nooit)

Ik zie hier waar ik woon alleen maar politie als ik naar het nieuws kijk en dan nog in verhouding van 70% 80% de videokamers en het hogere ‘kader’.

Mijn stelling is, vuurwerk hoeft niet per se verboden te worden echter moet er wel een maximum aan sterkte/ geluidsproductie gesteld worden.
Maar vooral handhaven op STRAAT!
Dus EENS of ONEENS?

http://www.stand.nl/stellingen/Binn...n-maximum-aan-geluidsproductie-gesteld-worden
 

GMP82

Zilveren Member
Mijn stelling is, vuurwerk hoeft niet per se verboden te worden echter moet er wel een maximum aan sterkte/ geluidsproductie gesteld worden.
Maar vooral handhaven op STRAAT!

Dat is er dus allang... kortom; handhaven! En laat nou net dáár de schoen wringen.
Ze moesten maar honden met een "explosieve neus" inhuren bij de postsorteerders, dat scheelt al IETS. Dan alle busjes die de grens passeren leegtrekken. En dan nog heb je niet alles.

Haalbaar? Nee, natuurlijk niet. Maar laat ze in ieder geval een poging doen.

En tegen het zere been van velen hier; het zou "normaal" moeten worden om fout spul aan te geven. Ofwel; het verlinken van mensen met 6 inch shells, cobra's en aanverwanten. Willen we nog IETS van onze traditie over houden...
 
Bovenaan