Hoe zit het eigenlijk hier mee? Is er iemand bezig met een leuk aandenken oid?
Ik zou het zelf ook wel lachen vinden om een T-Shirt of Sweater te willen als een soort aandenken aan Fallas en aan dit initiatief in het bijzonder. Na wat nadenken en surfen op het web kwam ik op een site waar bij je zelf de bedrukking van een shirt oid kan ontwerpen. Ik heb even wat geprutst en heb een ontwerpje gemaakt en opgeslagen als product op die site.
Het is niet echt goedkoop vind ik. De prijs is afhankelijk van het type Shirt/sweater en van de kleur.
Het varieert van bijna 14euro voor een wit ''Value T-Shirt'' tot bijvoorbeeld iets meer dan 25euro voor een sweater.
Maar het voordeel van deze site is dat iedereen hem direct op zijn eigen adres kan bestellen. Ook kun je gewoon je maat aangeven en hoeft er niet ineen keer door een persoon ''op de gok'' een set van 30 sweaters gekocht worden in maat xl bv.
Kleur kun je zelf kiezen (sommige kleuren zijn wel duurder) en ook de stijl (T-shirt, sweater, etc) kun je onder in aangeven. Hij start nu als grijze sweater maar je kan er dus ook voor kiezen om het als shirt te laten uitvoeren, dat is goedkoper.
http://www.zazzle.nl/mascleta_holandesa-235465471278112480
En zonder de tekst ''Mascleta Holandesa - Las Fallas 2013'' op de voorkant:
http://www.zazzle.nl/mascleta_holandesa_2-235339342638667873
Ik wil niemand voor het hoofd stoten dus als er al een initiatief voor een aandenken-shirt loopt dan verwijder ik het weer. Ik weet niet wat jullie hier van vinden. En als er iets veranderd moet worden bijvoorbeeld als het FPM logo er af moet Tony, dan hoor ik het graag.
*Ik heb verder niks van doen met deze site dus ben niet aansprakelijk voor de kwaliteit van het product of de service (bv te laat geleverd).