Bezorgen vuurwerk Engeland?

sebastiaantje

Registered User
sjonge, man daar wordt niet meer over gepraat, over vuurwerk dat illegaal is. Zowieso omdat, teneerste de gebruiksaanwijzing niet nederlands is en omdat, dit misschien veel zwaarder spul is dan in nederland. Daar bedoel ik niet mee dat ik heilig ben ofzo (vindt het enerzijds ook erg jammer)

p.s lees eerst de forumregels door. Voordat er weer zinlose disscussies komen. Ik wil me nergens , mee bemoeien maar denk dat deze thread op slot kan!



Greetz
 
Laatst bewerkt:

deadone14

Registered User
sjonge, man daar wordt niet meer over gepraat, over vuurwerk dat illegaal is. Zowieso omdat, teneerste de gebruiksaanwijzing niet nederlands is en omdat, dit misschien veel zwaarder spul is dan in nederland.

p.s lees eerst de forumregels door. Voordat er weer zinlose disscussies komen. Ik wil me nergens , mee bemoeien maar denk dat deze thread op slot kan!



Greetz

Nou volgens mij staat hij daarom ook in deze sectie?:confused:
 

sebastiaantje

Registered User
Ja ok maar ik neem aan dat hij niet naar engeland gaat en daar vuurwerk koopt en daar stookt aan zijn vraag te zien want de vraag komt op mij over of hij wilt bestellen in Engeland en dat hierheen laten komen met de boot of het vliegtuig of zo. Omdat , hij vraagt of ze leveren aan nedelanders. En ik denk ook niet dat hij een nedelandse ondernemer is die vuurwerk verkoopt of wat dan ook. Als hij het anders bedoelt , tja dan moet hij dat maar duidelijker er neer zetten.

Greetz
 

Tony

Administrator
Medewerker
Er mag hier gewoon gesproken worden over consumenten vuurwerk wat in de winkels in Europa en bijvoorbeeld Amerika verkocht word.

Maar, nooit vuurwerk laten opsturen! Dat is het advies wat ik je kan geven.
 
Bovenaan