• Freakpyromaniacs Copyrights

    -Nederlands De auteursrechten van teksten (exclusief door bezoekers geposte teksten op het forum) en beeld- en/of filmmateriaal (exclusief door derden ingezonden beeld- en/of filmmateriaal) op deze website liggen bij Freakpyromaniacs. Niets uit deze website mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt via internet, fotokopie of op welke andere wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Freakpyromaniacs.

    -English The copyright of all texts (excluding texts from visitors on the forums) and (motion) pictures (excluding those provided to Freakpyromaniacs by third parties) lies with Freakpyromaniacs. No part of this website may be reproduced transmitted or utilized in any form or by any means, internet, photocopying or otherwise without written permission of Freakpyromaniacs.

Yerseke

Denendo

Registered User
Afsluitingsvuurwerk van de mosselfeesten
Als vanouds op de havenlocatie

Wie: Azuma fireworks
Kaliber : Max 2.5"
Diverse Flowerbeds en Candles
Tijd: Volgt nog !!
 
Vanavond ben ik even bij deze show wezen kijken, vond het best een leuke show voor zo'n klein kaliber. De salutes die gebruikt werden klonken ook best goed, en de finale was ook netjes. Filmpje komt er vanavond nog aan.

Wat wel grappig was is dat na de show door al die schepen die daar in de haven liggen luid getoeterd wordt ( schijnt ieder jaar zo te zijn ) en er vervolgens van die noodsignaalpijlen afgestoken worden, ja wat wil je in zo'n vissersdorp. :nuts: Van alle kanten zag je ze opstijgen, ik heb er zeker 20-30 gezien. Minder was dat wij op een dijkje stonden en er één op ons af kwam, iedereen maakte zich snel uit de voeten natuurlijk, en vervolgens belandde hij slechts een paar meter van ons vandaan op de dijk. Heb dit ook nog op de film staan. Levensgevaarlijk dat spul :push:
 
Ik was er ook bij, ik stond op de dijk vanwaar het geschoten werd omdat ik wilde zien hoe de shells uit de mortieren kwamen. Heel gevarieerd op verschillende hoogtes, en afwisseling tussen (titanium) salutes, shells, candles en blokken. Crackling zat er ook bij wat ik toch wel heel mooi vind. 1 of 2 keer ontploftten er vuurwerk op de dijk maar dat kan altijd gebeuren. Na een mooie finale kwamen de noodsignalen, alleen maar rode. Velen werden schuin afgestoken waardoor ze een eind wegvlogen, sommige kwamen in het publiek of op een boot.:weird: Ook hadden sommige fakkels bij die ook behoorlijk wat licht gaven. Toen was er ook nog een grote rookpot waardoor het mistig werd. Heb als souvenir nog 2 hulzen meegenomen waaruit de noodsignalen kwamen.

 
Ook nog maar even een berichtje van mijn kant dan maar. Zaterdag avond ook maar even een kijkje genomen samen met de Niro, het was tenslotte in de buurt dus dat mocht ik niet missen!

Het was een erg leuke gevarieerde show, toen de show klaar was schoot er opeens nog wat vuurwerk de lucht in. Niet afgegaan zeker? :) Ook de lichtkogels en toeterende boten waren wel geinig, die lichtkogel zag ik ook neerkomen, die wil je niet tegen je aan krijgen als ik dat zo zag! Leuke souvenirtjes trouwens Originallover.
 
Ook nog maar even een berichtje van mijn kant dan maar. Zaterdag avond ook maar even een kijkje genomen samen met de Niro, het was tenslotte in de buurt dus dat mocht ik niet missen!

Het was een erg leuke gevarieerde show, toen de show klaar was schoot er opeens nog wat vuurwerk de lucht in. Niet afgegaan zeker? :) Ook de lichtkogels en toeterende boten waren wel geinig, die lichtkogel zag ik ook neerkomen, die wil je niet tegen je aan krijgen als ik dat zo zag! Leuke souvenirtjes trouwens Originallover.

Dat vuurwerk wat opeens nog kwam was de bedoeling... dus niet blijven staan.:cheesy:

edit: zit nog te wachten op een film in goede kwaliteit, aangezien ik en denendo weinig van de show gezien hebben, iemand?
 
Laatst bewerkt:
@ vonk

123video heb ik gekozen omdat het de beste geluids ,beeld/kwaliteit heeft!
nou niet de beste natuurlijk, maar toch redelijk goed!
 
@ vonk

123video heb ik gekozen omdat het de beste geluids ,beeld/kwaliteit heeft!
nou niet de beste natuurlijk, maar toch redelijk goed!

Was ook geen verwijt, ben blij dat je gefilmt heb!

Maar ik hoop dat er nog meer zijn die gefilmt hebben, o.a. bmw-freaky, zijn film zou ik graag willen zien.
 
Ik ben ook zeer benieuwd naar het filmwerk van bmw-freaky , hij heeft ook nog op de film staan dat er een lichtkogel op de dijk vloog dus dat lijkt me ook wel mooi om dat te zien!
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Back
Bovenaan