-Nederlands
De auteursrechten van teksten (exclusief door bezoekers geposte teksten op het forum) en beeld- en/of filmmateriaal (exclusief door derden ingezonden beeld- en/of filmmateriaal) op deze website liggen bij Freakpyromaniacs. Niets uit deze website mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt via internet, fotokopie of op welke andere wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Freakpyromaniacs.
-English
The copyright of all texts (excluding texts from visitors on the forums) and (motion) pictures (excluding those provided to Freakpyromaniacs by third parties) lies with Freakpyromaniacs. No part of this website may be reproduced transmitted or utilized in any form or by any means, internet, photocopying or otherwise without written permission of Freakpyromaniacs.
Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Is een keer geen vuurwerkshow of -demo. Toch heeft het er wel een beetje mee te maken, en ik ben dan ook heel benieuwd hoe het eruit gaat zien.
Zondag 29 mei 2011 vindt het evenement 'Volkel in de Wolken' plaats op het vliegveld te Volkel. Diverse demonstraties van F16's, helikopters en andere vliegtuigen zullen te zien zijn.
Twee demonstraties zullen de vuurwerkfreaks waarschijnlijk wel mooi vinden. De ene wordt met een Apache gevechtshelikopter gevlogen. Deze schiet in de lucht lichtkogels af (een soort singelshots) wat een gaaf effect geeft. Een tweede wordt met vliegtuigen gedaan. Aan de vliegtuigen zitten een soort fonteinen bevestigd, die tijdens de vlucht worden ontstoken...hoe het eruit ziet. Bekijk de website van dat team maar eens. Tegen het einde van het filmpje zie je wat ik bedoel.
Ik ga er in ieder geval kijken. Als helikopterfanaat, maar als vuurwerkliefhebber verheug ik me ook op deze demonstraties.