Knal maar raak: heel Eindhoven aangewezen als vuurwerkzone

Moontan

Moderator
Medewerker
Knal maar raak: heel Eindhoven aangewezen als vuurwerkzone

EINDHOVEN - Er komen geen vuurwerkvrije zones in Eindhoven. Dat heeft het college van burgemeester en wethouders maandag bekendgemaakt. Dat wil zeggen: door het achterwege laten van vuurwerkvrije zones is heel Eindhoven officieel aangewezen als vuurwerkzone.

Het college maakt geen gebruik van de mogelijkheid om vuurwerkvrije zones aan te wijzen, omdat er in voorgaande jaren geen excessen zijn geweest bij bijvoorbeeld ziekenhuizen en verzorgingshuizen.

"Bovendien hebben de politie en stadstoezicht met de Algemene Plaatselijke Verordening al een instrument in handen om op te treden wanneer vuurwerk wordt afgestoken op plekken waar dat gevaarlijk is of overlast of schade kan ontstaan", aldus de gemeente.

Tijdens de jaarwisseling zal er wel extra gesurveilleerd worden op plekken waar in voorgaande jaren de meeste meldingen van vuurwerkoverlast zijn geweest. Meldingen bij 'kwetsbare objecten' zoals ziekenhuizen en verzorgingshuizen krijgen prioriteit.

De landelijke regels voor het afsteken van vuurwerk zijn dit jaar veranderd: er mag alleen vuurwerk worden afgestoken op 31 december van 18.00 uur tot 2.00 uur in de nieuwjaarsnacht.

http://www.dichtbij.nl/eindhoven/re...el-eindhoven-aangewezen-als-vuurwerkzone.aspx
 
D

Deleted member 17038

Guest
Gewoon vertrouwen hebben in je inwoners en hopen dat die verstand hebben en gebruiken. Niks mis mee.
 

ifeelfine

Registered User
en dat terwijl eindhoven (of gestel of weet ik veel hoe al die wijken heten) toch al jaren claimen de gekste te zijn!!!! hebben ze een college van B&W met ballen (op vuurwerkgebied dan)
 
Bovenaan