Oranjekermis Hengelo 2014
Dit jaar is de kermis niet in de meivakantie, maar van de zaterdag voor Pasen tot en met de zondag na Koningsdag.
Dit jaar is de Oranjekermis terug op de oude locatie aan de de Wetstraat. De kermis is hier vanaf de 60er jaren tot midden jaren 80 gehouden. Daarna is de kermis verplaatst naar de parkeerplaats aan de Oldenzaalsestraat en de laatste jaren was de Oranjekermis te vinden bij het gemeentehuis.
Wat alle jaren echter gebleven is, is het karakter van de kermis. Ook dit jaar is er voor iedereen wat wils, de Oranjekermis is er voor iedereen!
De Oranjekermis wordt dit jaar gehouden van zaterdag 19 april tot en met zaterdag 27 april.
Vuurwerk
Om aan iedereen te laten weten dat de kermis er is, wordt op zaterdag 19 april een groots vuurwerk afgestoken vanaf het parkeerdek van parkeergarage de Thiemsbrug. Tussen 21.30 en 22.00 uur gaat het hier knallen.
Bron: overuit.nl