Gevonden filmpjes die je wil delen.

Status
Niet open voor verdere reacties.

nismo

Registered User
Ik heb de regels er op na geslagen en kon niet vinden dat alles wat er gepost moet worden met vuurwerk te maken moet hebben,gezien de tijd van het jaar en dat het toch maar een handje vol is dat er nu op zit dacht ik dat het misschien wel leuk was om filmpjes te plaatsen die leuk of iets aparts hebben,binnen de regels van het form.en desnoods in nov op slot of zo.Een goed idee of toch in strijd met de regels.??? (tijdverdrijf)


-Beeldmateriaal waarin vuurwerk onjuist wordt gebruikt, of waarin vuurwerk op onverantwoorde wijze wordt ontstoken, of waarin gemodificeerd vuurwerk wordt getoond/al dan niet ontstoken, wordt niet op het forum geaccepteerd.
 
Laatst bewerkt:

Tony

Administrator
Medewerker
Helaas, dit is een vuurwerk website en dat willen we ook zo houden.
In de crew hebben we weleens besproken of we een gedeelte moesten maken waar je over alles kon praten maar als ik het goed heb onthouden was er niemand voor.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Bovenaan