Article: China blaast illegaal vuurwerk op

bridge

Bronzen Member
O wat eeuwig zonde. Dacht dat ze in China niet zo ziek waren als hier in Nederland. Maar dat valt dan toch tegen. Ook daar is de betutteling kennelijk al doorgedrongen.
 

fireworkaddict

Registered User
Ik lees in het artikel maar eenmalig dat het illegaal vuurwerk betreft. Maar illegaal lijkt m.i. dit geval betrekking te hebben op misproductie o.i.d.
Er liggen namelijk ook deze spulletjes tussen; saturn missiles :p

Of misschien ook in beslag genomen vuurwerk i.v.m. ontbreken (vervoers)vergunningen.Wel mooi dat ze het daar net zo makkelijk op 1 berg gooien, en de fik erin :cool:Als ze dat nou hier ook eens deden, konden we er in ieder geval iets van genieten.Bovendien een stuk goedkoper dan alles te vernietigen in een speciale bunker, 1000km van bewoonde wereld, door mannen in pakjes die lijken alsof ze van Mars komen. :mad:
 
Laatst bewerkt:

Z@P

Registered User
Dit is natuurlijk ook een manier om het te vernietigen :p
Hier verdwijnt het onder water en dan in de verpulveraar geloof ik.

Vele malen beter zo ;-)
 

stef

Member
tja, dat wil ik ook wel opruimen of doorverkopen aan de chinesen :tounge:
dan kan ik van dat geld mooi wat inkopen doen :happy:

jammer dat er geen filmpje van is.
 
Laatst bewerkt:

Ernie

Registered User
@bridge - Sorry, maar ik vindt het in t filmpje echt triest om te zien dat deze handelaren hun schaars verdiende handel moeten verliezen, en vindt een reactie van kicken om te zien eigenlijk niet passen in deze context.
 

Schuim

Moderator
Medewerker
Hij heeft het over betutteling of te wel, in dit geval regels.

Verder best tof om te zien allemaal.
Geloof dat ik toch maar is ga verhuizen :lub:
 
Bovenaan