HocusPocus.Pyro
Registered User
Motie van wantrouwen indienen namens alle leden, bestuur wippen en nieuw bestuur bestaande uit liefhebbers, forums, importeurs, schieters en verkopers installeren.
Emmm, dat lijkt mij niet de eerste keuze... Kijk, wij zitten hier nu wel leuk te 'pruttelen' op deze pagina, maar dat zien zij waarschijnlijk nooit (I hope to be wrong). Oftewel, hebben zij enig idee wat er zoal leeft op de fora? Snapt u? Misschien moeten ze eerst geïnformeerd worden over ideeën die wij hebben. Dan is de vraag aan 'ons'; hebben wij concrete ideeën? Staan die al ergens mooi op n rijtje, netjes uitgewerkt? En binnen die ideeën; wat precies vragen we de BPN? Dat vereist wat organisatie aan onze kant.
Ik zit al n tijd te broeden op een positieve docu over vuurwerk in Nederland. Een mooi professioneel gemaakt verhaal. Zeg maar de leuke kant van de traditie laten zien. Met een toer door de geschiedenis. Kat, Schuurmans, vd Nat etc etc. Je kunt tal van feiten mooi rechtzetten in beelden, dus alle onjuiste aantijgingen bestrijden. Die kun je heel mooi afronden met een stevig informatief deel; hoe steek je veilig en verantwoord vuurwerk af. Als je zo'n docu uitgezonden weet te krijgen op 1 van de hoofdzenders vlak voor O&N dan maak je impact op de beeldvorming rondom de vuurwerktraditie.
Maar, er zijn vast meer en betere ideeën!