• Freakpyromaniacs Copyrights

    -Nederlands De auteursrechten van teksten (exclusief door bezoekers geposte teksten op het forum) en beeld- en/of filmmateriaal (exclusief door derden ingezonden beeld- en/of filmmateriaal) op deze website liggen bij Freakpyromaniacs. Niets uit deze website mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt via internet, fotokopie of op welke andere wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Freakpyromaniacs.

    -English The copyright of all texts (excluding texts from visitors on the forums) and (motion) pictures (excluding those provided to Freakpyromaniacs by third parties) lies with Freakpyromaniacs. No part of this website may be reproduced transmitted or utilized in any form or by any means, internet, photocopying or otherwise without written permission of Freakpyromaniacs.

Aalsmeer

Aalsmeer
Geplaatst Door Moontan
Waterkant
zondag, 8 september, 2019 - 00:00
Tot: zondag, 8 september, 2019 - 00:30
(Aangepast aan tijdzone: Europe/Amsterdam)

Aankomende data
All times have been adjusted for the timezone: Europe/Amsterdam

Dit evenement is verlopen en heeft nog geen datums
De tijd staat verkeerd in de agenda waardoor deze show op zondag staat ipv zaterdag.
Tevens is het schiet bedrijf Dream Fireworks.




Spectaculair vuurwerk
Het grote vuurwerk begint omstreeks 23.00 uur ter hoogte van de Watertoren Aalsmeer. Het wordt ontstoken vanaf pontons, die 265 meter uit de oever op het water drijven. Vuurwerk op het water. Knallend en spetterend. Een kleurrijke en romantische afsluiting van Vuur en Licht op het Water.
Het vuurwerk is zowel vanaf het water als vanaf de oever goed te zien. De Stommeerweg / Kudelstaartseweg wordt vanaf 21.00 uur afgesloten tussen de 1e J.C. Mensinglaan en de Beethovenlaan, zodat toeschouwers op een veilige manier een plekje langs de oevers kunnen vinden. In dit gebied worden ter hoogte van de Watertoren voor het publiek stalletjes ingericht met ijs, drankjes, enz.
Het Aalsmeerse vuurwerk is één van de grotere vuurwerkevenementen in het land en staat in de top 5 van mooiste vuurwerkshows in Nederland. Frits Pen, eigenaar van Dream Fireworks, is voor de 14e keer verantwoordelijk voor het ontwerp en de uitvoering van het Aalsmeerse vuurwerkshow. Hij is als vakman gespecialiseerd in grotere vuurwerkshows.
 
Hier ga ik zaterdag heen. Zus en zwager wonen daar en al paar jaar paar mooie filmpjes gezien. Nu maar ff zelf polshoogte nemen
 
Smaken verschillen gelukkig want ik vond het maar een rommelige show. De producten die zijn gebruikt was niets mis mee maar de manier waarop de shells werden geschoten vond ik gewoon rommelig. Ook dat ponton op 1,5km afstand was mij een raadsel wat hier de bedoeling van was.


 
Nog een paar fotootjes van deze show.

KAdmDY1.jpg


DrsJM2A.jpg


1T4gWLO.jpg


f4lUkTy.jpg
 
Voor Dream Fireworks foto's gemaakt van deze show, vanaf de 51 meter hoge watertoren, wat een geweldig uitzicht vanaf daar over de honderden boten en het vuurwerk.
De 50 meter klim omhoog over steile smalle trappetjes was het dan ook meer dan waard.
Vanuit de organisatie was er al een aantal jaren een wens om ook publiek uit Kudelstaart een ''eigen'' deel van de show te geven, dat was dit jaar dus in de vorm van het 2e ponton.
Daarnaast was er een rustig element in de show met hartjes i.v.m. het overlijden van een persoon uit de organisatie.

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Na een paar jaar niet geweest te zijn, top showtje gezien met de elementen die op deze show horen te zijn. 2e ponton was een mooie verassing en zelfs het op die twee locaties tegelijk (iets te ver weg maar met de maan in de sky verrassend!) . Mooie producten en als je goed stond en alles kon zien, dus ook het stukje op het piertje, niks om op aan te merken!
 
Na een paar jaar niet geweest te zijn, top showtje gezien met de elementen die op deze show horen te zijn. 2e ponton was een mooie verassing en zelfs het op die twee locaties tegelijk (iets te ver weg maar met de maan in de sky verrassend!) . Mooie producten en als je goed stond en alles kon zien, dus ook het stukje op het piertje, niks om op aan te merken!

Welkom terug Mr. Beek!
 
Back
Bovenaan