• Freakpyromaniacs Copyrights

    -Nederlands De auteursrechten van teksten (exclusief door bezoekers geposte teksten op het forum) en beeld- en/of filmmateriaal (exclusief door derden ingezonden beeld- en/of filmmateriaal) op deze website liggen bij Freakpyromaniacs. Niets uit deze website mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt via internet, fotokopie of op welke andere wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Freakpyromaniacs.

    -English The copyright of all texts (excluding texts from visitors on the forums) and (motion) pictures (excluding those provided to Freakpyromaniacs by third parties) lies with Freakpyromaniacs. No part of this website may be reproduced transmitted or utilized in any form or by any means, internet, photocopying or otherwise without written permission of Freakpyromaniacs.

5 mei HILVERSUM

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik zie ook knalpatronen op de foto. Werden deze in clusters van 5 tegelijk (ze zijn met elastiek verbonden) omhoog geschoten? En waren dit de "salutes" of werden er ook echte ti-salutes geschoten?
 
Even mijn verhaal:

Na de gehele dag in Hilversum te zijn geweest, beetje geshopt, gegeten en bioscoopje gepakt was het dan wachten op de show.
Moet je zeggen best gezellig. Meerdere malen op de lokatie geweest maar geen freaks gezien en toen na de bioscoop even de auto wat dichterbij gehaald en ja hoor een hele gang freaks kwam ik tegen. Ik stelde me voor aan, shit wie was dat ook alweer sorry hoor (Pet, lange staart blauwe jas!) en schudde een hand met hem en liep weer door. Was een korte maar leuke ontmoeting.

Nou wat betreft de show:

Het was een mooie show en vond het goed en ruim opgezet. Mijn complimenten voor Skylight. En straks ook voor al het foto en film werk van de Tony en de rest.
Er kwamen lekker veel salutes voorbij en samen met het feestvuurwerk was het een mooie show. Zo zie je maar wat je met 3" en 4" en feestvuurwerk kan maken. Van mij word het alvast een 7,5, TOP!

Groetjes en de volgende keer gaan we even babbelen mt elkaar!
 
Nog een kleine aanvulling op Ivanhoe's vraag: Zou goed kunnen, kan je erg mooie effecten mee bereiken, als je in massas schiet doen ze niet onder voor echte salutes. Hier een filmpje van feuerwerk.net van 196 knalpatronen geschoten als bombettes in 7er bundels

LINKS KLIK
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Bovenaan