• Freakpyromaniacs Copyrights

    -Nederlands De auteursrechten van teksten (exclusief door bezoekers geposte teksten op het forum) en beeld- en/of filmmateriaal (exclusief door derden ingezonden beeld- en/of filmmateriaal) op deze website liggen bij Freakpyromaniacs. Niets uit deze website mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt via internet, fotokopie of op welke andere wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Freakpyromaniacs.

    -English The copyright of all texts (excluding texts from visitors on the forums) and (motion) pictures (excluding those provided to Freakpyromaniacs by third parties) lies with Freakpyromaniacs. No part of this website may be reproduced transmitted or utilized in any form or by any means, internet, photocopying or otherwise without written permission of Freakpyromaniacs.

2 inch shellset, gekocht in Parijs

Klopt, in frankrijk zijn er vrijwel geen regels als het om vuurwerk gaat, maar vuurwerkwinkeltjes zijn in frankrijk ook nogal zeldzaam:nuts:
Vrijwel geen regels? In Frankrijk zijn er regels zat met betrekking tot vuurwerk. Verschil is alleen dat de regels op sommige gebieden, bijvoorbeeld wat shells betreft, soepeler zijn dan wij gewend zijn van hier in Nederland. Maar ze hebben er evengoed regels hoor.. :huh:
 
Lekker dan :cheesy: eerst breek ik mijn elleboog en nu heb ik ook nog eens griep...
ik heb nog geen energie gehad om de dig. cam te zoeken en de foto's te uploaden, toch wil ik jullie deze plaatjes geschoten met mijn webcam niet onthouden:

2"shellkit van pyrofolies:
shellsvz3.png


shellau6.png

Een losse shell


kitqi2.png

Het totaalplaatje

(sorry voor de slechte kwaliteit, echte foto's komen nog)
 
Laatst bewerkt:
Ik zoek een filmpje van bovenstaande shells ;)
ik zoek hier nu al een tijdje naar, maar kan echt helemaal niks vinden!
Er stond in dit topic eerst een filmpje, maar de link is verlopen.
Degene die dat filmpje heeft gepost heb ik al een aantal keer gepm't en gemaild, maar ik krijg geen reactie...

Ik wil echt heel graag het effect zien, dus is er iemand met een filmpje, post het dan a.u.b...

gr. jasper
 
hey hey net trug uit frankrijk en heb deze kunne bemachtige

ik heb ze in Dieppe gekocht voor 20 euro bij een klein vuurwerk winkeltje haha waar ze ook sex atrikelen verkochten

ik zelf was in criel sur mer op vakantie en bijna in ieder aangrenzen dorpje kon je wel vuurwerk was het niet in de plaatselijke supermarkt dan was het wel bij de krantenwinkel


dit kitje was 20 euro wel prijzig vind ik
dsc00158wz2.jpg
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Back
Bovenaan