Keuze help!

Thunderking 24 stuks of China Red Salute....


  • Total voters
    14

FireworkPyro

Registered User
Ik heb even jullie keuze nodig!

wat zouden jullie nemen?

China Red salute 25 Shots (cake) €10,- het is een knalcake
Chine Red Thunder Megapack 24 Stuks €9,-

Alvast Bedankt,
 
ik zeg ook niet dat je het niet mag lezen maar je zegt eerst dat je dit soort topics irritant vind terwijl je er zelf wel mee bezig bent reageert en leest dus dan interesseert het je wel anders zou je het niet lezen.... en ik zou al sinds september alleen kom ik er niet uit en zoeken is juist leuk alleen vraag ik jullie meningen
 
ik zeg ook niet dat je het niet mag lezen maar je zegt eerst dat je dit soort topics irritant vind terwijl je er zelf wel mee bezig bent reageert en leest dus dan interesseert het je wel anders zou je het niet lezen.... en ik zou al sinds september alleen kom ik er niet uit en zoeken is juist leuk alleen vraag ik jullie meningen
Reageren zonder te lezen gaat een beetje moeilijk toch?Het interesseert mij totaal niet,afgezien van het feit dat ik zulke topics onnodig acht.
 
Heren houden we het gezellig hier!? Iedereen heeft het gebruik van een forum moeten leren en rond december komen dit soort vragen voorbij. Je hoeft ze niet te lezen.

Voor de nieuwe leden zou het mooi zijn als ze eerst even goed zoeken op het forum of hun vraag al niet beantwoord is.
 
Het is best een lastige vraag eigenlijk,als je dr rustig over gaat nadenken :hehe!:.Maar,als je jezelf afvraagd,wat geeft het meeste fun,dan zou ik denk ik,voor de thunderkings gaan,die geven langer plezier.Want je bent langer bezig met stoken,en/of je maak dr een projectje van,alleen dan heb je wat ty-rips nodig of tape,en ook dat, geef toch een spannend gevoel,dat verbinden :smiling:.
 
Eindelijk een bruikbaar antwoord, wat White Thunder zegt. Wat wil je; één keer een lontje aansteken en dan binnen een seconde of 20 klaar of wil je een paar keer op een dag meerdere lontjes afsteken. Denk dat dit het belangrijkste verschil tussen deze twee producten is.

Is het trouwens niet een idee om een apart subtopic aan te maken voor dit soort vragen. Een soort "Beginners"sectie ipv het "Vuurwerk van Vroegah" gedeelte.
Er zijn hier veel oude rotten die zo ervaren zijn in het 'vak' / de hobby dat ze inderdaad niet meer op dit soort vragen zitten te wachten. Echter komen er elk jaar weer nieuwe freaks bij en die zitten met dit soort vragen / kunnen met dit soort vragen zitten. En dat zou in mijn ogen ook een mogelijkheid moeten kunnen zijn om te bespreken.
 
Laatst bewerkt:
Back
Bovenaan