Ik ben op zoek naar cake's die een regen effect bevatten. Hier bedoel ik mee dat de regen ook daadwerkelijk naar beneden komt sijpelen. Dat als je omhoog kijkt, het vuurwerk ook echt op je af komt.
Wie kan me helpen?
dan moet je in de richting van Brocade,kamuro en willow effecten zoeken. die blijven toch wel het langst hangen. maar de regen effecten die je in proffesionele shells ziet blijven soms lang hangen, dat kan je in consumenten vuurwerk helaas niet echt terug vinden.
hier een voorbeeld.
http://www.freakpyromaniacs.com/forum/showtime/25402-brocade-finale.html
bedoel je niet de horsetails en waterfalls?
Zoals de Falling Leafvan Mercurius, Burned Horse van Zena, of Gracieus Gold van Beko?
maar wat bedoel je dan?! heb je n voorbeeld uit 'n profshow ofzo?
Normaal gesproken moet je minimaal 5 inch shells gebruiken om een goede horsetail cq waterfall te produceren. Alleen de Italianen kunnen dat met kleinere diameters.
Ja hier worden dus tips of spitzen bedoeld. Dit kan idd alleen heel kort in consuvuurwerk. een heelmooi voorbeeld van wel een hele echte was de Lunig goldregen mit silberspitzen, uit de goeie ouwe tijd. op deze site is er wel en film van te vinden. De tips die je in cosupotten ziet is eigenlijk meer gewoon brocade to colour.
Het gaat dus wel om een Kamuro of een Willow. Alleen wat jij zoekt is een langbrandende ("langbrennendes gold", stond op de lunig pijl) van uitstekende kwaliteit. Zit vrijwel alleen in shells. Al met al is mijn advies dan toch echt: SNIPER van Wolff.
Ik denk ook dat het de beste optie is. Ik kan me geen andere cake voor de geest halen die een beetje in de buurt komt. De sniper is ook mijn advies!