Re: Voorlopige lijstje 2009 - 2010
Natuurlijk wil ik dat wel uitleggen.
Ik heb ook een bepaald budget in gedachten en ik ben heel kritisch naar wat er bij mij in komt en wat niet. Ik heb even jouw lijstje erbij gepakt voor het gemak.
De Battle vind ik een goede keuze, die was ik van plan zelf 4x te nemen.
Om dat te financieren moet ik andere producten dus laten liggen. Temple of Stone, Panter, Sniper en Silver Salute spreken mij aan, maar zijn dus te duur als ik een project met Battles wil hebben. Ik houd van tempo, dus 4 Battles vind ik leuker dan 1 Temple of Stone. Ik heb dat vorig jaar overigens ook gedaan en dat beviel mij reuze, dus ik wilde dat dit jaar weer doen.
Dragsters, Hawaii en Pharao spreken mij daarentegen gewoon niet aan, terwijl ik persoonlijk de Dragster ook nog eens te duur vind. Maar hiermee wil ik jouw keuze niet afkraken, ik geef slechts aan waarom deze bij mij er niet in zou komen.
En dan Zena.
Share the Flare wil ik al jaren hebben, maar past ieder jaar niet in mijn budget. Misschien dit jaar wel, dat is even afwachten. De rest komt wél in mijn plannen voor. Fusion en Golden Willow zelfs meerdere malen. Om dat te kunnen doen, moet ik andere dingen dus links laten liggen. Dit zouden in mijn geval dan net de producten van Wolff zijn die ik eerder aan gaf en de Share the Flare.
Ik heb zelf een zeer ruime keuzemogelijkheid, ik heb wat dat betreft erg veel geluk. Ik hoop dat je wat aan mijn antwoord hebt. :idea: