Persbericht: Keihard knallen tijdens de Zena Trophy

Firecrack-R

Registered User
Jaja het begint nu dichtbij te komen:hehe!: ik ben benieuwd hoeveel mensen er, naast de freaks die hopelijk in grote getale aanwezig zullen zijn, op af komen.
 

Moontan

Moderator
Medewerker
Jaarlijks vuurwerkfestival met wedstrijd: de Zena Trophy, 20 september

Op zaterdag 20 september vindt de jaarlijkse Zena Trophy plaats. Dit vuurwerkfestival is een daguitje dat is geschikt voor jong en oud. Het evenement wordt door tienduizenden Nederlandse vuurwerkliefhebbers gezien als hét belangrijkste evenement van het vuurwerkseizoen. Op het festivalterrein in Bree (net over de grens in België) vindt vanaf 16.00 uur een verscheidenheid aan shows, demonstraties, workshops en wedstrijden plaats.

Tijdens de dag staat de Zena Trophy centraal. Dit is een internationale vuurwerkwedstrijd tussen amateurteams. Bezoekers kunnen daarnaast kennis maken met unieke vuurwerkshows met als hoogtepunten een Mascleta (show met knalvuurwerk), een daylight show en een professionele spektakelshow met zinderende finale. Alle zintuigen worden tijdens dit gratis festival op scherp gezet. Het is een unieke beleving voor iedereen! Voor de echte sensatiezoekers is er een bungeesprong van 60 meter en een Free Fall (sprong zonder touw op een luchtkussen) van maar liefst 10 meter hoog.

De organisatie van de Zena Trophy is in handen van de 'Leuke Vuurwerkmensen Club' (LVC). Dit is een organisatie van mensen die het hele jaar hobbymatig bezig zijn met vuurwerk. De belangrijkste doelstelling van de LVC is om mensen te leren veilig om te gaan met vuurwerk. Dit festival is voor jong en oud dé gelegenheid om een uniek dagje uit te beleven. Gedurende de dag en avond is er muziek, eten en drinken. Naast 10 vuurwerkshows zijn er o.a. veiligheidsworkshops, graffitikunst en leuke activiteiten voor kinderen en volwassenen. De avond wordt afgesloten met een grandioos feest met optredens van de bekende acts: TV Noise en Onder Koffer. Door de unieke samenwerking met hoofdsponsor Zena Vuurwerk komen amateur en professional op een bijzondere wijze samen.

De activiteiten op de Zena Trophy starten om 16.00 uur. Het vuurwerkfestival vindt plaats op het festivalterrein 't Hasseltkiezel in Bree (België). Het terrein gaat open om 14.00 uur. De entree is gratis. Voor de bezoekers die 's avonds niet naar huis willen rijden is een camping ingericht naast het festivalterrein. Hiervoor kunnen plaatsen worden gereserveerd via de website.

De programmering en meer informatie over de Zena Trophy is terug te vinden op: www.zena-trophy.com

bron: ANP perssupport
 
Bovenaan