KAMERIK - Aanstaande zaterdagavond professioneel vuurwerk in Kamerik (in samenwerking met en mede mogelijk gemaakt door het Oranje Comité Kamerik)! Korfbalvereniging SDO Kamerik viert dan het 50-jarig jubileum en VV Kamerik viert de 25e editie van het internationaal pinkstertournooi.
In samenwerking met en mede mogelijk gemaakt door het Oranje Comité Kamerik (Koninginnedag) wordt op zaterdagavond 30 mei 2009 omstreeks 23:30 uur een professioneel vuurwerk afgestoken in de nabijheid van beide clubhuizen op Sportpark Mijzijde ! In Kamerik en omgeving kan iedereen het vuurwerk bewonderen.
VV Kamerik organiseert in het Pinksterweekend de 25e editie van het Internationaal Pinkstertoernooi. Op het programma staan jubileumwedstrijden tussen oud-deelnemers, een wedstrijd tussen VV Kamerik en Lucky Ajax, penaltybokalen en uiteraard het toernooi met deelnemers uit Nederland en omliggende landen.
Bij SDO staat zaterdag 30 mei in het teken van het 50-jarig bestaan (echte datum zondag 31 mei) met een Verrassingsmiddag voor de jeugd (11:00 – 13:30 uur) met allerlei spellen en ’s avonds een gezellige barbecue voor alle vrijwilligers, leden, sponsoren en betrokkenen op de SDO-accommodatie.
Beide sportverenigingen hebben dus een feestelijk weekend voor de boeg met hopelijk goed weer en verheugen zich op deze gezamenlijke verrassing voor de Kamerikse bevolking.
Bron:
0348-Online.nl